Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg155,130,4775,18201,2114,915,5947,13141,5286919
2.Romaniaro127,322,5453,17109,477,7414,3344,4892,7730101629
3.Japanjp119,020,2856,10128,8103,26,9236,2393,4850163962
4.Singaporecom.sg120,321,7154,44134,571,285,6528,7482,434173749
5.Switzerlandch87,3323,0548,9697,7241,279,2221,2444,3029121627
6.Portugalpt74,3016,6145,24101,239,538,1420,6569,9631111525
7.Turks and Caicos Islandstc46,3812,5237,1453,5435,5813,9531,1344,05742869101
8.San Marinosm79,4614,0442,6662,4512,823,449,9419,1743172939
9.Spaines82,2312,9438,1996,5333,412,5616,8547,5652243458
10.Netherlandsnl66,9915,7835,2374,6126,804,6316,9827,0044202536
11.Hungaryhu80,5713,5337,3689,1225,373,8311,1123,1532131933
12.Swedense78,4513,3536,0892,7341,653,7310,8946,8539132945
13.Polandcom.pl71,6813,6935,5185,2730,913,1611,4232,0130131831
14.Liechtensteinli63,2716,2536,0379,8033,320,844,9527,6522121929
15.Moldaviamd34,1716,2625,0140,9632,3014,5226,4342,8654324252
16.Luxembourglu73,6613,3730,1670,8135,662,2115,7042,9651243145
17.Norwayno67,2110,0031,0874,4024,762,5311,5128,9963213456
18.Icelandis64,0015,8829,9088,9221,655,2013,6133,6381526275
19.Belgiumbe64,5913,3530,9170,3312,795,609,5618,7242233040
20.Canadaca46,229,9330,3570,3319,932,079,8720,1957162650
21.New Zealandco.nz61,2011,4130,1769,3917,550,8110,0318,4884334365
22.Germanyde65,7711,1829,9957,6014,072,029,0018,9439182639
23.Polandnet.pl66,4511,1329,3169,8321,352,9910,1027,9036142036
24.Indonesiaco.id43,1011,3826,9048,1422,266,8214,8928,5855203147
25.Israelco.il53,9818,6533,1873,454,801,452,043,73771784105
26.Austriaco.at55,2715,2829,9655,4317,874,327,9318,3825151724
27.Australiacom.au34,3311,1228,6246,1111,821,479,7718,0356193050
28.Ukrainecom.ua34,975,2924,6251,8230,061,2016,1839,6994334586
29.Bulgariabg37,1112,8226,2147,6920,532,8712,7228,6054254259
30.Denmarkdk63,497,7725,8565,8929,682,4612,5240,7253274559
31.Serbiaco.rs39,5114,4028,3859,216,941,457,3412,72192243353
32.Japanco.jp45,269,8925,2674,3929,813,7510,4838,26100406580
33.Indonesiaid25,137,9921,7043,4621,814,2916,4837,6373233367
34.Vietnamvn34,908,1227,3150,8217,410,654,8622,631104071141
35.Israelnet.il69,6911,1927,9763,5812,531,392,525,13821588114
36.New Zealandnet.nz52,539,4825,1159,0715,130,857,0721,3483405477
37.Italyit42,579,1524,7549,9915,181,007,7518,6245203149
38.Finlandfi45,4710,1923,8247,4213,362,528,1814,5856294863
39.Lithuanialt41,939,8425,0152,8918,291,315,5927,3363385273
40.Indiaco.in96,159,5722,0645,6067,143,409,5735,7249263752
41.United Statesus47,578,0923,8862,8917,591,405,4317,1486366795
42.Ukrainenet.ua30,739,7920,4041,3019,693,5312,3726,2366435675
43.Ukraineua26,529,3318,4129,3719,154,9014,2925,2759344965
44.Indiain41,717,4421,6245,1028,771,427,6932,42110194770
45.Estoniaee39,868,6021,7245,1418,742,897,0515,6861234056
46.Austriaat36,849,4321,9143,4310,492,186,6412,4538162236
47.Belarusby30,317,4718,8437,9318,212,1511,7524,1678475466
48.Australianet.au33,8310,0922,5444,198,810,834,2215,8270223259
49.United Kingdomnet.uk38,5812,0622,0132,1024,771,835,0916,6333192844
50.European unioneu47,819,0620,1244,0226,923,058,7224,1441132139
51.Czech Republiccz38,9810,5121,5543,7317,442,395,8115,7835152235
52.Latvialv39,316,1420,3040,9421,201,727,2017,1792405180
53.Slovakiask48,979,3921,0443,7616,051,795,1415,4639162739
54.Polandpl53,627,3919,9749,0317,961,667,1719,6944193245
55.Trinidad and Tobagoco.tt21,1314,9021,9728,661,970,451,102,6216190128200
56.North Macedoniacom.mk21,7910,8121,0527,983,600,650,922,531245368106
57.Bosnia and Herzegovinaba31,3510,5417,9346,255,563,456,247,4267404560
58.Thailandth82,235,4319,6375,3016,480,422,7015,771254492216
59.Montenegrome28,8010,1920,0937,4410,221,231,513,9752155564
60.United Kingdomco.uk31,976,8317,5739,8114,110,893,2413,21100295180
61.Francefr85,975,7517,2569,1344,820,723,5437,7852162644
62.Mexiconet.mx22,207,0117,4627,463,490,792,134,4696506093
63.Irelandie31,095,8715,2332,909,711,023,2910,0253274263
64.Jordancom.jo24,105,0716,3438,792,040,450,712,1512791132155
65.Sloveniasi25,487,7115,2933,477,061,402,776,2281456788
66.Madagascarmg27,143,3613,8241,1221,870,445,4927,2182113061
67.Serbiars32,897,0114,7436,486,580,832,798,0974455673
68.Indianet.in34,196,8713,7839,9823,860,824,4613,7753113065
69.Antigua and Barbudaag17,6710,4315,5317,706,070,800,921,13157123128135
70.Russiaru30,934,2213,6237,2919,960,824,6824,1989305787
71.Ecuadornet.ec18,955,5014,5028,331,480,481,152,08138100111148
72.Mexicomx17,426,8113,5620,302,430,581,632,05995869112
73.Albaniaal17,628,8212,5422,314,471,242,556,9079556693
74.Greecegr20,626,1112,4929,452,940,721,754,2981416385
75.Bangladeshnet.bd26,814,038,4549,8427,591,978,9851,105051675
76.United Arab Emiratesnet.ae28,546,1912,2733,994,610,520,851,89137102132149
77.Georgiage18,433,3312,2523,583,130,410,583,9913788129159
78.Omanom30,904,8711,1924,516,240,450,714,7012162118154
79.Indonesianet.id16,314,5010,0820,306,510,992,786,3458273552
80.Croatiahr17,753,9610,3020,166,310,742,186,1976415276
81.Costa Ricaco.cr18,945,2410,5826,671,120,390,861,51157110125200
82.Thailandco.th38,514,589,7433,6410,110,392,407,4914959107220
83.Nicaraguanet.ni13,534,6810,3316,332,070,470,993,221228388120
84.Brazilcom.br14,324,1610,2220,580,470,190,410,58189139154183
85.Cypruscom.cy13,094,639,7120,172,900,661,434,2210777101130
86.Bangladeshcom.bd14,952,338,1219,5510,470,904,4211,6970124588
87.Turkeycom.tr13,404,349,3018,121,760,440,601,7013474123145
88.Colombianet.co14,383,758,9320,501,320,380,711,8916197116192
89.Brazilbr13,093,579,0819,280,500,160,340,55177132155188
90.Brazilnet.br13,183,478,7118,110,450,170,360,53191141162192
91.Armeniaam13,222,748,4017,622,340,310,762,4313887131151
92.Morocconet.ma12,023,228,1910,221,670,200,630,821155173112
93.Malaysianet.my18,902,967,0221,606,020,401,886,031145170108
94.Mexicocom.mx15,642,907,4918,683,020,360,642,891206385138
95.Boliviabo8,092,627,4811,780,440,260,430,57190140154203
96.Jordanjo8,252,217,3310,920,590,160,410,54173124160181
97.Bosnia and Herzegovinanet.ba8,835,097,269,020,640,380,460,541045172102
98.Hondurashn9,122,847,0112,091,710,390,922,2714680105176
99.Réunionre22,321,997,0414,756,850,270,310,51225108254281
100.Uruguaynet.uy9,502,356,9716,290,370,290,400,47213165180240

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Indiaairtel.in
 
431,114,94204,4898,8327,54,51160,7671,7433953
Japannuro.jp
 
309,171,30160,8486,5289,847,72105,5530,93371746
Hungaryberotel.hu
 
168,349,96110,3267,279,4029,4370,25118,3178915
Czech Republiccvut.cz
 
283,726,4594,26506,8318,625,5998,84695,9112310
Polandwtvk.pl
 
129,042,2390,98167,1121,844,0289,45127,6177916
Czech Republiccas.cz
 
269,727,9888,81521,7284,629,3884,32582,3543512
Czech Republicsatt.cz
 
131,775,0079,4191,03120,875,4788,1093,995456
Swedenownit.se
 
160,143,3687,87186,9118,215,6562,81143,32481219
Swedenbahnhof.se
 
126,642,9087,81151,475,7514,7558,3698,432891533
Polandtarnobrzeg.pl
 
115,039,9680,4593,0366,9130,3366,3993,0524141622
Polandennet.pl
 
173,037,9388,17261,969,9330,5948,8093,60157913
Japancommufa.jp
 
157,738,4880,74179,8155,625,4160,98152,936133658
Czech Republiccuni.cz
 
105,227,2072,6193,68109,431,1576,6395,22103512
Czech Republickabel1.cz
 
75,3664,2375,9789,9858,4127,8160,1882,6514789
Czech Republickve.cz
 
119,525,8572,94194,7134,824,2164,41242,11681217
Switzerlandcablecom.ch
 
149,025,4787,42178,282,1216,2630,0288,062391426
Polandeaw.com.pl
 
125,933,4490,19228,518,746,4122,2725,3120131621
Japanbbiq.jp
 
140,938,8276,52160,296,7521,7449,45100,240222749
Netherlandsupc.nl
 
98,8645,4189,82141,720,2413,1819,7922,5040222641
Romanianext-gen.ro
 
118,236,0667,0995,1383,0229,3862,4693,652291519