Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Język:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , SK , UK , RO , CZ

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Perupe166,042,94204,1277,2166,314,6393,75306,556101942
2.Japanjp298,657,75152,8392,4267,833,71101,5358,92691627
3.Singaporenet.sg216,039,33124,9309,4199,026,2587,59283,1216817
4.Cayman Islandsky146,524,79140,8271,5110,224,8445,54223,946344244
5.Singaporecom.sg201,847,65110,1266,1168,731,4489,59209,54172645
6.Romaniaro194,536,3491,54312,3174,231,6591,29272,62381421
7.Francefr244,720,6794,45378,8175,38,1578,42283,333121727
8.Switzerlandch196,046,42102,0245,3106,321,3747,2894,1920101420
9.Netherlandsnl192,738,71102,0242,496,9924,3443,1893,4833121724
10.Hungaryco.hu158,032,8783,96197,578,1036,6465,6396,86157913
11.Denmarkdk186,039,1492,39267,7114,312,9241,25117,633112337
12.Brazilnet.br157,125,7787,82222,395,5814,4350,14137,350173156
13.Brazilcom.br158,723,4688,09246,492,6913,2949,08118,059172851
14.Colombianet.co158,828,4095,02259,274,7513,5630,9356,7238132132
15.Canadaca180,036,3191,41263,497,6010,6630,0795,483491731
16.Israelnet.il214,230,5188,17288,662,454,5834,2185,783071228
17.Norwayno131,435,2780,89162,978,1011,3033,8493,6841172541
18.Serbiaco.rs120,742,7185,97144,948,8412,6314,7747,211781119
19.Spaines166,920,0571,16231,1140,38,7738,15167,953163067
20.Polandnet.pl140,023,5472,26176,358,3711,0833,9658,932191421
21.Australiaau181,736,4879,37241,442,8715,6819,4137,8126101530
22.Swedense147,522,2975,28184,2101,910,3027,26104,838122441
23.Luxembourglu153,718,0362,67183,483,168,0948,78126,445172339
24.Ecuadornet.ec103,927,3169,59114,583,3012,5433,7994,134691675
25.Polandcom.pl151,127,9568,92220,772,0312,6130,9775,762291521
26.Portugalpt111,923,6766,32163,253,5213,2434,1079,1749283558
27.Moldaviamd101,129,1957,9894,7693,9819,7346,8295,662961538
28.Belgiumbe126,522,5664,44170,132,309,2717,8527,7632172233
29.Indiain80,6227,0048,83107,971,5419,9546,7391,8544122948
30.Russiaru91,2220,5252,7992,8372,329,8837,9987,5046183250
31.Malaysianet.my102,211,1851,85139,063,994,9936,5087,4661173787
32.Indiaco.in72,6519,1348,7490,4367,0913,8241,3287,3235132338
33.Brazilbr104,626,0446,80137,781,0917,0939,1396,2359183249
34.Germanyde109,521,2454,29104,628,988,3420,6439,0837162234
35.Irelandie111,615,3256,31121,038,115,8014,9947,5449153660
36.Hungaryhu151,717,8653,19184,761,578,6721,0251,4330121933
37.United Arab Emiratesnet.ae123,216,6049,83157,169,205,1026,9794,1156111661
38.Austriaco.at128,521,4250,73144,747,707,7421,8149,5221131722
39.Indianet.in61,7418,1640,4773,6464,5814,5440,0676,7745152945
40.United Statesus170,010,8348,59222,1151,94,7018,93180,51082336113
41.Lithuanialt111,215,4245,30108,793,816,3924,4789,6754183758
42.Chilecl194,69,8142,19288,4168,13,0830,19248,463112454
43.Finlandfi88,2722,5549,4996,3128,326,0814,9237,2062354968
44.Argentinacom.ar100,013,3443,83120,448,084,1521,3454,9358132243
45.Ecuadorec75,2211,3638,5589,7460,287,5129,0489,384991742
46.Palestineps54,2419,9548,0183,2118,893,859,8820,2865466491
47.Belarusby51,9414,4337,6591,3636,019,3229,1850,3064415772
48.Czech Republiccz90,8219,1642,7791,7548,968,0418,1437,5330121932
49.Bulgariabg86,7316,0640,7085,3552,767,2421,8765,3365324859
50.Estoniaee77,4718,7344,2290,5749,306,0712,5044,6753143356
51.Icelandis102,013,7140,10113,277,618,3020,4852,8065124280
52.Slovakiask112,116,1840,43101,148,955,3018,5664,8829122031
53.Italyit109,715,9840,3192,0859,174,7116,8432,4241162441
54.Mexiconet.mx66,6215,5643,0090,1624,565,089,5928,5565233865
55.Australianet.au75,0217,7140,8380,7515,085,5913,8518,7047152644
56.Austriaat78,0217,3240,7292,4923,366,4813,5525,6736152235
57.Israelco.il58,8113,0833,8244,9534,496,2226,4336,02316833
58.Mexicocom.mx67,6910,1634,4173,2149,694,5924,1364,3656162955
59.New Zealandnet.nz101,79,3740,01107,953,042,9112,9251,531173952118
60.Bangladeshnet.bd39,8814,2833,1154,9933,0411,0026,6041,063681540
61.Perunet.pe84,5312,7536,0793,6036,766,9320,4331,3071182744
62.Polandpl112,912,0437,77122,538,744,9516,0141,4241162942
63.Australiacom.au65,2117,5737,9568,8018,484,7114,6918,6956183155
64.United Kingdomco.uk112,215,5536,78126,565,358,2416,5438,3144193751
65.Argentinanet.ar76,728,6536,9190,7740,242,9912,7941,6054172642
66.Bangladeshcom.bd36,1313,3329,1347,6633,8311,2528,2843,9739101640
67.Réunionre100,19,1735,13148,753,743,3716,2368,641154459209
68.Latvialv90,1517,6832,82108,573,305,4319,1193,2463142951
69.European unioneu84,1415,6234,1778,3253,295,7715,0946,4533101732
70.Colombiacom.co78,5712,7833,6476,3136,146,9216,0331,5850183047
71.Uruguaynet.uy91,537,6531,9592,9420,893,1919,4035,561182056236
72.Hondurashn36,7813,0935,9354,3421,834,977,7738,46903549124
73.Ukrainenet.ua41,6716,5327,4958,2339,5510,5821,4139,5467505776
74.Croatiahr91,0416,4031,1279,7547,435,4913,7739,1137132239
75.Greecegr53,5611,3634,1475,0311,361,805,3610,2052203261
76.Turkeycom.tr46,5416,3228,4153,3515,916,7312,6618,6236132131
77.Ecuadorcom.ec57,319,3128,5764,7425,055,1212,2217,4854162366
78.Ukraineua36,8314,7023,4335,1229,305,2317,5729,0163325373
79.Dominican Republicnet.do40,488,2126,0955,7816,392,707,2323,93984959143
80.New Zealandco.nz94,148,4524,7391,8635,882,259,0660,34116365392
81.Serbiars73,2614,8524,4777,5028,143,757,8625,0136132033
82.Nicaraguanet.ni32,999,8724,2353,3410,662,897,7816,621085869169
83.Mexicomx52,859,5924,2466,1219,102,015,9413,7166314365
84.Cypruscom.cy32,859,1622,0131,2221,424,6310,3530,2938122664
85.South Africaco.za39,068,7320,5849,0226,654,0811,1029,8172203564
86.Ukrainecom.ua33,569,7517,7651,1427,172,1711,5044,9751404958
87.Morocconet.ma34,874,0917,1565,5021,750,8210,3333,1097375997
88.Paraguaycom.py46,406,5515,9673,6216,693,1910,9924,801134262164
89.Thailandth35,397,2619,3346,2110,801,633,516,6119599192249
90.Georgiage19,557,2518,7126,537,871,273,919,6012494114144
91.Thailandco.th31,565,9914,8338,8211,641,193,666,4917390164233
92.Omanom17,766,6814,7024,936,170,722,668,96318129141201
93.Indonesianet.id24,534,3313,3130,909,561,033,889,241396786169
94.Boliviabo17,626,9213,0124,205,561,423,728,4615374109219
95.Armeniaam16,656,2713,4520,136,730,542,527,65140129145166
96.Omannet.om20,185,4612,3623,519,052,334,509,1213636144167
97.Costa Ricaco.cr22,046,2311,4822,973,350,931,743,92142109123184
98.Guatemalanet.gt16,396,0910,4815,283,121,112,714,1712695117133
99.El Salvadorcom.sv28,325,6810,6824,3818,980,481,875,97191114133167
100.Indonesiaid15,122,788,4120,959,890,472,807,0716775126238

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
825,7845,7884,8920,2868,0927,2932,6935,42222
Japannuro.jp
 
704,7255,0569,5922,6640,0210,8583,2827,3135915
Polandostnet.pl
 
581,8384,9731,8736,8191,2140,6241,8261,011888
Japancommufa.jp
 
663,8182,4489,6811,3529,1161,2400,6578,11391214
Austriadrei.at
 
409,957,37564,5615,746,4019,2060,6466,3128151833
Czech Republicempecom.cz
 
333,8328,0342,2355,0276,1185,4337,7356,46666
Polandwieszowanet.pl
 
329,1220,8403,5419,581,8890,5592,7693,678456
Japanbbiq.jp
 
381,776,48288,1594,8324,381,15286,8385,324202225
Czech Republicvutbr.cz
 
424,087,12260,5840,3451,190,13266,4885,614138
Polandjmdi.pl
 
277,774,39292,7387,999,5636,5293,91149,89479
Polandetth.pl
 
250,894,23268,9396,683,7378,8081,6091,624334
Denmarkfastspeed.dk
 
310,491,45222,7490,5223,868,72117,7359,220101523
Czech Republicmuni.cz
 
284,046,64181,3340,2324,347,95191,9529,4155712
Cayman Islandscandw.ky
 
160,527,56252,0276,4120,328,2350,26226,647344144
Polandskynet.net.pl
 
255,651,15205,8444,4213,633,64130,8330,1115810
Chilepacificored.cl
 
314,035,84170,3584,9266,738,34172,8456,84261220
Czech Republiccvut.cz
 
365,043,31153,2731,6376,349,07197,4774,114249
United Kingdombcube.co.uk
 
276,492,78162,6400,7268,473,55166,8356,01651017
Czech Republicpacnet.cz
 
228,751,04190,5377,7195,944,56105,4353,51491016
Francenumericable.fr
 
298,153,63210,5463,1190,031,3764,02310,222101521