Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Japanjp201,237,9890,20263,1168,921,5984,91211,127111727
2.Singaporenet.sg132,222,8767,81184,2127,122,4162,06147,96361043
3.Romaniaro135,428,0758,33133,793,2522,2550,7694,772891625
4.Hong Kongcom.hk82,2031,2677,21145,39,242,228,119,75181131726
5.Singaporecom.sg158,413,8557,09184,9145,04,3830,6298,385673049
6.Switzerlandch102,126,4856,84108,354,2610,5528,8055,0526101625
7.Swedense103,522,2953,21109,257,306,6618,5779,9739132241
8.Spaines98,6918,8449,95106,044,886,4225,0765,8452243254
9.Turks and Caicos Islandstc56,3725,5846,2772,9831,386,8324,8245,1770273397
10.Portugalpt76,5515,8846,25109,343,808,7922,4485,6129101525
11.Netherlandsnl90,2922,1146,8794,1034,075,4520,3828,5740162234
12.Hungaryhu115,918,4846,95106,843,415,4718,6539,4529111730
13.Japanco.jp86,668,3332,9593,6271,937,0739,6093,3749152157
14.Norwayno86,3217,2541,7992,1240,904,2717,4230,7646173150
15.Austriaco.at65,9620,5244,4578,6621,644,2810,0019,1027151626
16.Icelandis78,6217,7138,6460,8331,294,2820,8644,9679396180
17.Luxembourglu87,2714,8835,8191,1047,945,5021,1151,3240243146
18.Polandcom.pl75,0014,3839,1086,7430,624,5113,6531,0834131832
19.Bosnia and Herzegovinaba67,2419,6542,11113,56,784,136,979,4356323857
20.Denmarkdk94,4815,2437,5088,2554,584,1516,1651,0761233958
21.Liechtensteinli75,2421,4039,3590,8256,994,809,6560,302192131
22.Germanyde75,5513,8538,3273,8315,672,649,8423,1638172538
23.Polandnet.pl78,5814,5234,8684,9425,804,4314,8336,6932131933
24.Indiaco.in37,9611,3430,8949,4822,025,2614,4634,8868284266
25.Belgiumbe52,1314,6933,3158,9311,514,119,0618,2244222940
26.Indianet.in57,224,9132,9150,6334,622,789,3126,995761651
27.Serbiaco.rs50,3811,7932,7459,627,883,667,599,4847163855
28.Irelandie80,1212,0932,9974,9317,321,926,8619,0246183050
29.Indiain48,769,9529,3565,2331,691,7012,6843,66952853102
30.San Marinosm47,9720,6630,5656,5312,117,409,9114,42110172636
31.Canadaca56,249,9530,1872,5822,802,6210,1320,5758182960
32.Ukraineua32,3911,6024,6036,5924,706,3820,8335,9366365069
33.Moldaviamd50,049,0027,4974,5834,942,8714,5751,0649163566
34.Bulgariabg41,7411,8427,1647,5423,672,1314,0829,5570224364
35.Australiacom.au39,3512,4529,3449,3310,521,417,5117,3059193258
36.New Zealandco.nz72,369,0628,7869,9114,620,618,3617,521323454171
37.Italyit49,9110,7027,9658,2818,441,759,8819,3445193148
38.Australianet.au40,2915,1529,1944,759,521,985,7715,5765223559
39.Lithuanialt57,9710,1327,5666,3535,362,078,6633,3758294664
40.Francefr111,57,6827,16100,163,530,829,3073,0144152340
41.Israelnet.il79,916,8328,9080,6413,360,522,636,931111576153
42.Ukrainecom.ua28,1311,0621,6340,5820,634,1616,9428,7777384571
43.United Kingdomco.uk60,6011,4624,8666,1924,881,989,2520,1260225070
44.European unioneu53,1411,7323,4754,0331,294,8310,5729,2836131933
45.Czech Republiccz45,2412,4524,6748,6419,443,877,5118,6835152235
46.Austriaat42,3310,4524,0848,4412,633,988,6415,1938162336
47.Ukrainenet.ua37,767,9320,6748,8123,572,5515,0432,3268395170
48.Israelco.il59,446,2127,2279,3211,090,381,734,8912318110191
49.Finlandfi45,119,6323,9148,6213,082,437,8614,4775465969
50.Estoniaee38,669,2823,3345,3819,763,007,8820,0563335080
51.Polandpl61,138,5622,8358,8418,902,108,4121,7745203348
52.Ecuadornet.ec29,1410,3122,8243,5219,680,686,1436,791011162148
53.New Zealandnet.nz45,017,6622,1867,4213,160,694,1021,97102385290
54.Russiacom.ru30,106,2615,9847,7529,051,9016,2636,991132689107
55.Slovakiask47,529,6021,4944,7015,511,955,1219,0839172839
56.Latvialv40,326,5319,8141,7019,971,766,5317,3675335179
57.Indonesiaco.id28,413,9817,0639,7916,122,6811,2620,1559213358
58.Albaniaal22,139,9417,7529,316,992,184,938,3058405169
59.Paraguaynet.py28,570,7916,6045,079,490,726,8811,651274252113
60.Indonesiaid19,374,1413,9428,7916,552,009,9723,75982247110
61.Russiaru36,045,1215,4543,7524,991,126,2831,0585275492
62.Serbiars33,887,0216,5940,098,260,903,598,5577335371
63.North Macedoniacom.mk21,168,8317,6328,793,400,650,922,921236388110
64.Brazilcom.br36,465,7316,8141,2814,640,271,9815,5779204178
65.Brazilnet.br41,555,5217,1639,6120,040,301,3021,9865214273
66.Bangladeshcom.bd19,154,5413,0020,1714,041,047,3318,5891165099
67.Sloveniasi31,016,8813,1841,1912,611,565,6817,3054213073
68.Belarusby23,585,0313,4430,0412,971,104,8617,0695466697
69.Jordancom.jo25,097,4915,0237,032,750,590,913,5812791115154
70.Colombianet.co24,044,7613,7431,276,130,583,176,531002444129
71.Argentinacom.ar28,164,8113,7137,295,160,411,565,571072454165
72.United Statesus35,435,1913,5745,4615,550,351,1115,571534685222
73.Greecegr21,776,2112,9231,673,220,722,104,6683386088
74.Georgiage15,555,9712,7821,623,771,112,093,7411784102121
75.Croatiahr22,134,4211,8224,228,520,702,748,2671324266
76.Indonesianet.id17,894,7311,3923,218,281,133,568,2290284288
77.Madagascarmg36,931,969,3457,1229,710,395,6547,918462559
78.Perunet.pe21,544,2211,5228,835,100,461,063,7413872104147
79.Montenegrome20,114,5310,7719,2911,500,862,545,4477385399
80.Mexiconet.mx18,183,6511,2424,852,640,301,383,531656791276
81.United Arab Emiratesnet.ae17,944,2710,8625,021,220,610,891,20171124131158
82.Boliviacom.bo15,563,9610,7521,366,850,370,839,351274999151
83.Mexicomx16,114,3110,3720,342,850,471,332,521356984156
84.Réunionre20,105,5410,7424,643,900,290,331,10218116246269
85.Turkeycom.tr14,094,8110,3619,122,560,550,864,551023573117
86.Brazilbr23,792,939,9427,4910,950,270,9410,7170203793
87.Vietnamvn22,382,699,9737,6210,550,280,4011,9520146233285
88.Argentinanet.ar20,584,419,7025,724,270,420,936,31912646127
89.Cypruscom.cy13,104,018,7518,082,180,531,032,7213285107147
90.Mexicocom.mx19,633,318,6022,415,210,350,893,911305786151
91.Costa Ricaco.cr13,314,498,6920,210,810,370,480,95195125155210
92.Malaysianet.my19,722,828,0624,476,860,351,347,2917966113234
93.Bosnia and Herzegovinanet.ba13,025,378,3815,761,600,510,661,8186416595
94.Ecuadorcom.ec14,801,897,8722,588,110,381,499,1913226103200
95.Chilecl57,952,667,4139,3846,460,352,3527,961141740162
96.Nicaraguanet.ni10,293,408,1113,370,770,380,520,97173121151191
97.Uruguaynet.uy22,102,917,6430,104,500,320,659,891162152242
98.Omanom10,132,987,5415,061,920,380,540,90177142167204
99.Trinidad and Tobagoco.tt13,495,317,2213,271,070,400,471,08169123181185
100.Colombiacom.co11,512,626,4814,583,010,491,464,181093557136

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
520,787,32734,6859,052,5724,3665,7669,3415101015
Japannuro.jp
 
425,595,44354,1763,9430,994,15348,5808,2145812
Switzerlandschulethal.ch
 
327,6239,6299,6437,9191,5170,9212,8218,68667
Czech Republicvutbr.cz
 
377,978,38232,6776,9408,580,01262,0815,79127
Japancommufa.jp
 
417,674,77188,4490,5337,776,01193,7433,517121417
Switzerlandallianz-suisse.ch
 
154,360,66142,0203,8120,059,9698,66154,035232937
Japantransix.jp
 
189,956,94115,2266,2155,453,5191,54233,636111622
European uniondimensionesrl.eu
 
159,628,16115,6228,493,806,7387,61153,229142134
Japanad.jp
 
198,744,51104,2314,4161,150,2097,05223,826121723
United Kingdombcube.co.uk
 
167,148,0499,39191,3149,67,6693,28199,2154712
Czech Republiccas.cz
 
208,649,5999,80274,2222,435,3691,30297,493512
Czech Republiccvut.cz
 
294,132,4693,73467,0309,620,8293,86704,4162410
Czech Republicvse.cz
 
115,230,3691,8094,39133,230,9691,2594,798346
Polandwtvk.pl
 
171,041,8790,70189,3126,538,8192,57153,0158916
Italymclink.it
 
95,6247,73101,4122,564,5120,0065,18104,525161827
Czech Republiczcu.cz
 
220,928,4285,43298,0286,68,8493,61616,5194524
Czech Republicvcelarnet.cz
 
70,7047,6187,5896,7361,8312,9587,3190,83125610
Japanbbiq.jp
 
188,849,4383,86257,3144,941,9991,36224,025202225
Japanne.jp
 
182,635,0086,58231,8145,916,0176,55178,428121828
Netherlandscaiway.nl
 
139,137,7390,48234,4111,224,8561,64162,52791226