Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg231,445,25113,9263,1223,744,6593,49283,7175612
2.Japanjp216,139,5292,14273,6179,820,4183,91219,629111832
3.Singaporecom.sg212,836,5388,33278,7164,817,1271,23198,9235818
4.Romaniaro156,528,6963,15173,4103,421,4052,60109,229101627
5.Japanco.jp127,821,2654,0391,4282,1613,6055,4688,2828122142
6.Switzerlandch112,327,9059,55115,559,7711,1329,8860,6222101521
7.Spaines110,722,0057,16117,256,978,0628,5174,7852243257
8.Moldaviamd57,2015,8344,4780,3248,6415,7541,9074,783472045
9.Netherlandsnl101,926,6352,47103,640,999,1922,4230,6731131825
10.Portugalpt81,4915,3946,30120,345,768,7223,4889,1330111629
11.Denmarkdk110,516,8242,41110,358,965,7726,1767,6946203049
12.Luxembourglu121,523,0445,63102,760,626,4918,4854,8952233255
13.Austriaco.at126,923,9649,0481,1231,876,2710,4319,6227141937
14.Polandcom.pl101,517,2943,9696,5344,434,8917,2544,8230101626
15.New Zealandco.nz83,6015,3545,3779,1314,740,9611,8017,57125334297
16.Hungaryhu102,414,9042,5197,5733,764,5414,5231,3843173048
17.Israelil61,9715,9440,3771,1830,5710,1318,2929,892281423
18.Norwayno83,6316,7739,0191,7739,785,7018,2532,8738162945
19.Ecuadornet.ec33,9515,4133,8449,6029,776,2027,8047,415881247
20.Polandnet.pl87,8814,5738,7890,6729,904,8016,8841,1929121730
21.Serbiaco.rs49,5424,2043,1566,138,154,587,4710,9451224156
22.Canadaca92,3114,2441,4294,3437,453,7610,6731,0552132243
23.Ukrainenet.ua65,0815,0534,9065,9549,315,5121,5677,4752313860
24.United Kingdomco.uk54,4416,6536,4448,5222,895,2616,5421,5150264356
25.Swedense97,9515,4037,82104,059,124,4411,4552,4134132338
26.Bahraincom.bh41,2327,4941,7652,531,811,261,882,23123105109129
27.Germanyde78,2013,3837,5076,5817,092,7710,2925,4137172538
28.Bangladeshnet.bd38,7713,1330,2650,9838,8310,6624,6747,503661234
29.Lithuanialt77,2912,1933,1883,9162,862,5316,4279,635272249
30.Ukrainecom.ua50,2714,0831,5856,6327,034,4418,9931,5362354563
31.Australianet.au49,4517,3335,0453,2412,773,0610,7717,0462183059
32.Australiacom.au51,8112,9732,8753,7614,853,1912,3618,4860193158
33.Hungaryco.hu80,8110,7627,0954,3137,643,0523,2441,5325122331
34.New Zealandnet.nz82,598,4333,4992,0316,672,619,7922,63103354681
35.Indiain48,0910,8131,2161,5129,542,4411,1239,7883315586
36.Belgiumbe55,5513,2132,2067,9812,194,149,1118,2557222735
37.Icelandis118,913,6327,5386,6981,621,5717,1542,9367152565
38.Israelnet.il101,47,3733,0784,7219,280,632,5713,011061173155
39.Italyit53,7111,9229,5060,5418,481,809,5919,2943183047
40.Francefr117,47,9728,91108,265,000,8410,1177,6846162441
41.Indiaco.in35,3811,8925,7147,3625,064,7515,8336,7172284164
42.Czech Republiccz54,2713,1427,9154,6422,974,359,3621,9033142134
43.Ukraineua33,9411,9924,0039,2424,285,8315,3227,5163334768
44.Chilecl90,654,8622,7291,5076,890,4817,8284,2895122585
45.Indonesiaco.id32,479,6324,6840,5819,485,2512,7322,7361213266
46.Brazilcom.br61,977,6126,3375,5424,330,648,3523,5066203468
47.Brazilnet.br80,308,8725,9588,0549,510,649,0252,1656162960
48.Bulgariabg41,1812,9125,1144,7019,161,8810,5524,4164324264
49.United Arab Emiratesnet.ae86,717,2026,8189,6935,320,906,4459,16792732125
50.Austriaat46,1810,6925,4951,2713,203,378,5515,4538162335
51.Polandpl70,408,9224,8567,1222,642,088,9725,4043183145
52.European unioneu56,6610,4622,9955,3734,234,4111,2230,8539111937
53.Estoniaee44,9212,5223,4248,6522,542,708,9026,8067385978
54.Perunet.pe39,536,4421,8547,7618,220,6711,1327,4783213176
55.Uruguaynet.uy32,716,5622,3152,737,300,609,0911,00941835101
56.Slovakiask54,3710,2723,8050,1717,362,235,8721,7535162535
57.Belarusby28,039,2020,7837,5818,441,0511,3528,3979405783
58.Irelandie35,089,0621,5545,1912,562,018,8615,6044253346
59.Latvialv50,137,2822,6256,2234,122,456,7023,9676254063
60.Finlandfi47,048,7121,7550,1115,572,057,7914,9376425876
61.Indianet.in39,466,4821,0843,2830,882,378,6730,433582246
62.Colombianet.co35,436,0921,7046,688,750,715,549,18872233101
63.Jordancom.jo51,7412,6323,7959,423,390,871,244,5611586108135
64.Bosnia and Herzegovinaba32,4911,0917,8435,178,396,629,2710,8951344357
65.Paraguaynet.py33,941,3619,5256,7911,910,665,2215,491013372145
66.Sloveniasi49,687,0116,4839,0030,691,479,6418,8263202842
67.Argentinacom.ar33,096,3018,5341,309,420,843,3810,11792242101
68.Georgiage21,139,0017,1022,407,781,424,3111,081327685128
69.Montenegrome42,759,4716,6436,9032,461,204,5119,62943150100
70.Russiaru37,085,2315,1546,9228,751,127,4836,7673233967
71.Mexiconet.mx22,565,2317,6928,853,510,471,994,101295977141
72.Serbiars35,868,1216,4539,588,490,953,519,7259254562
73.Bangladeshcom.bd21,194,6712,8225,7118,782,109,7723,6385102268
74.Indonesiaid28,084,7712,0321,8122,262,908,6524,4381264197
75.Mexicomx21,835,0715,1228,933,250,471,672,601234270170
76.Brazilbr33,703,9915,1427,5719,140,581,5516,0083254967
77.Greecegr25,407,6113,8038,703,860,742,065,0070294376
78.Turkeycom.tr17,955,3612,6022,683,940,633,455,5566193981
79.Thailandth39,406,0513,2146,9617,690,301,825,5218894224274
80.Malaysianet.my33,274,2912,1134,3017,730,563,3416,151264875128
81.Ecuadorcom.ec20,253,1911,9126,6311,191,323,089,8557183684
82.Perucom.pe17,305,019,7119,0615,682,236,9714,605672490
83.Israelco.il40,973,1312,2641,7410,960,321,723,4816019105264
84.Réunionre21,454,9712,4330,134,590,300,502,9918295200254
85.Ecuadorec20,753,5810,5528,8817,030,434,1727,46691425104
86.United Statesus51,873,8211,6155,6817,020,271,577,431525699229
87.Indonesianet.id18,083,2810,3321,789,941,183,238,47100294298
88.Costa Ricaco.cr16,966,2911,1422,381,000,400,791,22174116132200
89.Argentinanet.ar24,475,1110,5429,867,660,571,789,99802746110
90.Croatiahr19,343,9610,1419,999,310,802,377,6176385072
91.Mexicocom.mx23,174,1210,2229,358,220,411,548,691023059103
92.Vietnamvn28,553,3410,1939,3114,780,290,5120,4918450221259
93.Hondurashn15,663,499,6421,321,390,470,841,67150104119165
94.Omanom12,194,269,7412,221,680,300,450,81245142198293
95.Egyptcom.eg12,714,999,5219,240,960,450,741,09138111125147
96.Paraguaycom.py25,253,248,9433,885,950,281,6210,171375178265
97.Colombiacom.co16,903,248,9423,523,920,381,485,011333574190
98.Trinidad and Tobagoco.tt13,865,429,1913,130,700,370,590,78172135149206
99.Cypruscom.cy14,843,688,9820,823,890,530,752,6113083139150
100.Morocconet.ma23,993,488,8211,5710,990,390,723,7483406081

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
682,1550,6885,2912,662,1269,0773,0776,159567
pilsedu.cz
 
473,0401,0530,3559,7590,0408,2733,9823,54344
Japancommufa.jp
 
912,377,21321,32004766,179,88338,615651681115
Japannuro.jp
 
380,994,09276,0673,6377,275,62263,2725,41651019
Polandtelnaptelecom.pl
 
268,449,97272,4492,848,3626,6142,7550,428358
Czech Republicjaronet.cz
 
110,620,82141,3195,465,2224,3088,24100,321152022
Czech Republicmuni.cz
 
265,540,70126,5322,6259,719,88105,8383,8115610
Denmarkfastspeed.dk
 
261,135,98141,9431,1117,82,2650,52111,656243171
Switzerlandos-plaffeien.ch
 
85,8661,80103,5117,4126,031,71116,4212,036101922
Singaporesingnet.com.sg
 
256,044,76112,7310,9187,030,9293,79203,6225714
Singaporestarhub.net.sg
 
225,144,84113,8257,1217,544,4389,62274,3175612
Japantransix.jp
 
173,360,64109,7231,7164,761,0894,21208,126121824
Polandtelkab.pl
 
158,364,62148,4189,716,519,6310,3814,2718121316
Czech Republicdkm.cz
 
185,647,25141,0291,132,1110,1319,9727,9518111417
Lithuaniacgates.lt
 
161,348,87100,4292,5159,050,5696,14277,69369
Czech Republicfastnet.cz
 
106,365,20107,2136,1106,667,1670,87132,1148913
Czech Republiccvut.cz
 
318,439,8394,33679,7377,842,9194,88825,09237
Japanbbiq.jp
 
206,746,2592,16291,5135,830,2985,45208,029202226
Czech Republicfiber.cz
 
95,7024,3287,6793,12108,225,7791,1793,475236
Switzerlanddsl-net.ch
 
202,841,55102,8408,594,9220,8860,03137,61591216