Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg213,354,36123,3238,1197,825,6097,63302,9245712
2.Japanjp223,442,17100,3299,8194,721,7491,97268,528111829
3.Singaporecom.sg255,538,6597,99398,7218,719,3396,40344,7415840
4.Romaniaro194,434,2187,67278,9131,426,6772,99162,62691624
5.Luxembourglu152,718,8775,04190,993,048,2050,60164,365162448
6.Switzerlandch137,433,4576,92180,171,5416,3935,5079,102191319
7.Israelnet.il178,929,9981,55268,142,173,2319,5468,543071219
8.Denmarkdk135,127,8473,93191,072,7113,1434,2075,0432172337
9.Moldaviamd119,525,9468,03140,294,2613,2743,1894,374762258
10.Japanco.jp107,620,2262,08139,2107,422,7554,13131,929122433
11.Netherlandsnl136,727,1871,12186,350,8610,5228,1039,7134131724
12.Portugalpt104,820,7963,68166,651,6410,6229,6893,9534101630
13.Chilecl169,311,4854,82256,7141,07,9044,45218,24281637
14.Brazilnet.br103,417,8155,41141,659,508,2032,6781,5153162960
15.Spaines127,018,8155,10153,878,468,1725,7081,7252223466
16.Ecuadornet.ec61,0224,9546,4685,8050,0517,2641,6174,203081321
17.Norwayno124,219,8355,27137,854,658,1519,3845,9852152948
18.Austriaco.at71,8921,0758,2287,9520,669,1313,4619,3225141624
19.New Zealandnet.nz152,49,4951,97153,560,513,9819,5581,9392314287
20.Brazilcom.br104,016,2147,83124,147,967,5023,6249,4857173262
21.Hungaryhu126,517,7048,15136,650,256,9919,7542,0229121830
22.Polandnet.pl110,217,4145,99111,540,046,5023,3948,9027111626
23.Bosnia and Herzegovinaba70,1629,2650,2594,5813,746,2512,0615,3568384458
24.Polandcom.pl110,116,7145,32107,047,936,2421,1955,4325101624
25.Hungaryco.hu85,1818,2640,4060,8756,376,6427,2749,9731101320
26.Indianet.in72,1821,3538,6086,4558,1412,6727,2265,243561350
27.Israelil73,0414,6242,5388,1747,589,9718,9931,10186820
28.Germanyde97,7715,0645,9094,9621,514,9511,6932,8540172538
29.Serbiaco.rs60,1619,3644,2376,6515,485,729,1214,3833152132
30.Francefr144,510,2339,74172,395,131,7518,00113,642152240
31.Canadaca90,1113,4243,1196,3940,393,9010,6434,0660132357
32.Colombianet.co69,5114,9740,4692,7328,687,5814,1626,3047182642
33.Belgiumbe87,1218,5640,5592,2419,285,0713,8824,9045202744
34.Bulgariabg67,9115,5434,9974,3038,039,0822,9754,2865173563
35.New Zealandco.nz91,8712,0538,32106,240,623,7615,7866,5079344785
36.Belarusby43,8812,6636,1166,2927,187,0419,5340,3671415269
37.United Kingdomco.uk72,8318,8038,4259,9035,055,5314,6721,8947273950
38.Australiacom.au56,3815,0337,8653,8615,774,2213,7818,6656193459
39.Paraguaycom.py78,389,2638,96108,618,713,6710,7622,5276355064
40.Indiain54,0012,5032,3967,5742,424,8220,8351,3769295080
41.Icelandis98,479,3533,3996,8973,892,9518,4750,9779113082
42.Australianet.au54,1014,5036,0853,2015,984,1413,0417,9654193052
43.Italyit77,6414,5935,0073,3828,703,5514,0020,1839162543
44.Swedense89,8612,9235,25104,550,684,8713,1952,5246143047
45.Perucom.pe40,319,9826,7849,2140,144,9427,4456,493161233
46.Russiaru59,4810,3630,9677,8546,443,1318,3765,2548173253
47.Vietnamvn43,2011,5929,6669,0533,924,8520,0653,0685344578
48.Brazilbr50,6811,5427,0157,0541,0812,3524,9646,8743101749
49.Ukraineua37,6412,0428,5250,0631,445,1321,9242,7379374868
50.Thailandth61,399,3633,5889,1429,933,687,6114,55994350182
51.Indiaco.in39,7610,4625,2649,5234,958,3123,9348,7160253660
52.Czech Republiccz64,3114,6631,7565,7331,385,3910,6425,3432132033
53.Lithuanialt81,1910,6028,9081,4864,875,2915,6859,665193658
54.Bangladeshnet.bd31,0912,5024,0440,7731,5212,1624,8543,6346111550
55.Finlandfi54,8411,6130,8563,2118,683,759,6918,7073395575
56.Latvialv65,428,1029,1668,3355,703,4012,0439,1476213356
57.Slovakiask80,7612,3029,6170,8231,353,509,8935,3332132234
58.Austriaat53,8811,5029,2158,8816,505,039,5917,5835152233
59.Polandpl79,679,6927,8481,1427,603,6712,0130,2042183144
60.European unioneu66,7311,3126,8265,0941,275,4013,3337,2831101731
61.Perunet.pe43,727,0126,9954,8320,121,7712,0927,8171202864
62.New Zealandnz63,5413,7229,1591,3430,721,474,0145,35764056112
63.Ecuadorec30,645,5922,2646,0426,573,1917,0841,3445131943
64.Bangladeshcom.bd23,469,0520,0430,2521,296,5617,5027,4269133371
65.Argentinacom.ar48,557,4723,9455,3920,641,938,8923,6959162752
66.Estoniaee37,5611,0124,1945,2222,243,068,2523,3873395987
67.Serbiars56,279,8124,3056,4816,862,887,4619,3039152642
68.Irelandie43,0110,4624,2747,0316,492,547,3817,0876305281
69.Colombiaco43,896,3822,7642,1135,513,309,9227,6986152684
70.Malaysianet.my66,676,2220,6082,7342,133,3113,9439,6692245793
71.Ukrainenet.ua35,317,0018,2134,3132,425,9117,5436,0571385477
72.Croatiahr39,1411,3022,0141,2523,603,799,6823,6256163249
73.Uruguaynet.uy70,423,7519,3786,4618,890,6414,8233,78931827101
74.Mexiconet.mx32,9311,7322,7744,128,582,094,748,9362314770
75.Sloveniasi49,227,8321,7844,5130,494,056,2414,2661263575
76.United Arab Emiratesnet.ae89,377,3420,5592,8739,032,778,3844,54711428132
77.Ecuadorcom.ec22,868,0220,0232,8814,174,439,2819,0442152349
78.Mexicocom.mx39,478,0419,9647,7817,411,698,2020,2963223667
79.United Kingdomuk48,1013,3119,8243,0838,963,798,0716,9360256680
80.Colombiacom.co33,816,0019,8244,999,152,097,019,951112843119
81.United Statesus33,656,3619,7647,2025,061,526,0021,3216356121249
82.Montenegrome54,9711,7619,6026,8647,883,975,828,72743068101
83.Thailandco.th42,907,1119,1566,4015,362,175,9812,76924759108
84.Argentinanet.ar36,925,7218,3251,5014,550,817,3219,6864193055
85.Indonesiaco.id25,055,9716,8235,7812,283,658,8016,8991385692
86.Greecegr34,618,4519,0449,295,830,854,218,9865233564
87.Omanom37,787,4117,9840,1012,280,714,8210,3513543132190
88.Palestineps34,589,0718,0467,733,531,874,144,6979205493
89.Georgiage17,396,0815,8527,0211,312,706,4620,62108728497
90.Hondurashn19,187,7116,5223,118,661,344,926,38903957139
91.Bosnia and Herzegovinanet.ba18,616,0115,8628,143,290,691,653,52102334256
92.Turkeycom.tr22,166,8214,1127,645,071,364,226,2379256397
93.Cypruscom.cy22,356,8712,2833,656,580,703,039,0710572111132
94.Kyrgyzstankg19,734,2512,7441,518,720,462,045,551536268147
95.Nicaraguanet.ni21,567,5710,6132,767,570,913,359,321075881147
96.Guatemalanet.gt17,026,1311,2318,213,110,761,583,9112795106157
97.Boliviabo13,104,949,7618,143,400,523,025,1212867131158
98.Indonesianet.id16,832,809,3520,827,311,293,318,171104668115
99.Armeniaam17,993,6810,0119,397,680,701,898,5411878125140
100.Philippinescom.ph18,724,178,9731,1614,451,373,9215,3779385493

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
537,191,37756,2874,9195,772,46212,5297,5115511
Japannuro.jp
 
437,294,41343,7682,6411,1110,9342,7685,81561017
Polandls.com.pl
 
302,192,77406,5415,958,4722,3268,1878,438667
Japancommufa.jp
 
808,281,99293,2842,1609,677,67281,6760,71691216
Polandtelnaptelecom.pl
 
313,679,36292,3552,242,6230,9745,6951,778359
Polandostnet.pl
 
221,046,01280,5378,958,3216,7454,1789,041791216
Czech Republicvutbr.cz
 
379,538,17179,1851,7397,340,56186,2880,913138
Denmarkfastspeed.dk
 
249,858,09218,1373,787,9230,7053,9498,6129172028
Polandlogitus.pl
 
175,263,02144,2268,6174,570,54118,5265,515121416
Chilepacificonet.cl
 
243,147,63136,5423,1208,544,02124,5325,42161017
Czech Republicmuni.cz
 
219,439,68117,9265,1281,642,34155,4414,91981016
Denmarkhiper.dk
 
230,078,56164,7345,099,7335,3959,0498,1425171925
United Kingdombcube.co.uk
 
228,238,95126,4323,0230,221,01128,5324,32251017
Japantransix.jp
 
193,275,89130,1273,6186,880,41118,6273,61991622
Czech Republicjaronet.cz
 
126,233,57139,6198,185,0425,0094,17101,32491120
Czech Republicstyrotrade.cz
 
106,940,98108,7179,3148,8146,9152,6157,27678
Japanad.jp
 
205,557,83124,4322,5175,456,95114,3259,627101623
Czech Republicpacnet.cz
 
175,943,70127,5310,3174,321,1493,98318,8137914
Japanbbiq.jp
 
244,962,29122,1378,1181,645,6198,99280,926212325
Japanitscom.jp
 
204,149,69129,9263,4123,89,3759,2380,351591316