Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Język:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , SK , UK , RO , CZ

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg236,056,70133,9293,6208,240,3595,15236,6215812
2.Japanjp228,443,14103,5305,3200,523,6792,54273,527111829
3.Singaporecom.sg227,138,89107,9300,7204,526,9881,50248,54773746
4.Moldaviamd193,439,2093,83288,6171,825,6092,50238,73941046
5.Israelil174,570,2293,76264,6101,449,4488,07126,2115711
6.Netherlandsnl169,939,5096,36243,157,5117,7528,6340,0829131724
7.Israelnet.il196,232,6090,95300,445,795,0833,4982,592781218
8.Romaniaro181,427,5077,08245,2120,522,1161,12136,92591524
9.Denmarkdk156,130,3176,62209,3105,113,7542,63102,134162334
10.Switzerlandch119,531,9171,75142,463,0116,5434,4371,932191318
11.Spaines153,719,4464,03205,4127,68,4234,26160,946162862
12.Hungaryco.hu108,330,3252,88146,661,9827,9947,9681,102091215
13.Polandnet.pl124,923,8960,82153,148,3510,8131,5355,5827101524
14.Ecuadornet.ec82,7320,7649,50104,279,2919,4351,2398,752961218
15.Polandcom.pl135,120,8459,56172,463,788,7527,9571,1028101624
16.Francefr178,413,1354,56246,0124,83,8732,60182,937142038
17.Brazilcom.br108,114,5951,99141,059,276,6626,9077,9673193471
18.Brazilnet.br112,414,2248,14170,863,215,9729,3686,7278213975
19.Icelandis123,413,0549,26122,9105,93,2025,04126,66784285
20.Portugalpt108,116,8449,89125,441,078,6022,7863,7752243149
21.Indianet.in63,8215,0643,6177,6456,0713,2233,1383,184291544
22.Belgiumbe93,6621,4051,67115,418,626,8615,2024,9639192537
23.Swedense102,217,9747,99116,468,218,4819,4874,2941132846
24.Indiain61,3513,6541,1977,7452,526,7132,7466,7162204169
25.Hungaryhu134,916,4847,31146,454,247,3719,6647,6829121830
26.Serbiaco.rs76,3026,7551,2487,1516,977,1710,4614,7941142134
27.Japanco.jp70,1914,5441,0672,5347,3515,3230,4761,4333152339
28.Norwayno104,416,8644,86116,949,998,6120,5347,1458183451
29.Lithuanialt112,516,4341,85101,996,546,0726,0093,273982543
30.Chilecl174,75,4840,28247,0150,51,6828,29178,56792054
31.Canadaca105,814,9646,15109,159,724,5611,3854,0661112159
32.Germanyde97,1513,4345,5495,2423,755,4912,2933,7541172437
33.Colombianet.co83,3411,7638,94109,041,656,0220,8432,3260182846
34.Vietnamvn60,588,5339,9189,9645,753,5018,5966,251063353126
35.Australiacom.au62,1316,2640,3054,9119,644,9915,6919,1854162951
36.Luxembourglu100,618,4836,4291,8858,286,6622,3475,9941232942
37.Bosnia and Herzegovinaba72,1017,7739,3178,3811,227,6112,0514,2860354449
38.United Kingdomuk74,444,9837,4287,0870,012,8515,8190,86132134887
39.Indiaco.in46,1010,7031,1161,7544,788,5428,2656,4561193259
40.Finlandfi74,3613,8638,7890,9222,805,3911,7126,4759325070
41.United Kingdomco.uk91,1019,1638,6170,8841,005,7011,6920,7155263954
42.United Arab Emiratesnet.ae99,1312,7330,2591,1843,294,1025,8257,03601216108
43.Ukraineua36,8212,4027,6453,1335,426,3925,8948,2176426288
44.Sloveniasi62,0715,3829,9060,8054,823,8321,0856,844772647
45.Brazilbr63,2313,4528,0889,2540,337,1024,3263,5169223569
46.Bulgariabg67,1512,6829,0164,4942,544,0422,0358,2371243857
47.Italyit80,7913,2933,0575,7231,573,3113,4820,5342162748
48.Uruguaynet.uy93,566,5826,5692,7621,022,6925,5732,7982192677
49.Czech Republiccz70,3014,9933,6072,2037,315,7311,2327,2431132032
50.Australianet.au55,3515,6832,6253,0314,163,6412,1317,5553152852
51.Russiaru56,309,2428,2473,3648,833,8920,4875,7364213972
52.Irelandie75,4213,7932,5277,8522,194,0411,7730,1859253971
53.Paraguaycom.py45,1011,0932,9560,9113,535,6510,4418,0578505674
54.European unioneu75,3312,5830,3169,7245,685,8114,6734,0935111732
55.New Zealandnet.nz66,4111,1730,3474,7627,582,4712,9933,501133555103
56.Argentinacom.ar67,169,7230,2280,6725,943,0312,4029,7855162746
57.Austriaat56,5812,1331,0367,1616,285,0510,1619,0936162335
58.Bangladeshnet.bd28,4114,4022,4538,9530,2110,9326,3746,684491448
59.Slovakiask85,7212,5630,4675,5439,023,8310,3443,1034142434
60.Perunet.pe58,227,1326,0279,2429,735,3616,4733,2158202949
61.Polandpl85,659,3327,7184,3430,603,7312,1832,7344183144
62.Perupe51,4211,9128,6749,3136,181,907,9528,60833363112
63.Estoniaee50,6111,3428,6356,8429,894,017,7523,8264324768
64.Ecuadorec32,987,9421,6943,6328,852,0319,6542,5244132355
65.Réunionre85,611,8426,6086,4849,530,309,6247,061794674311
66.Croatiahr53,769,4825,8858,0526,882,9710,1225,3044132341
67.Ecuadorcom.ec31,499,6825,8946,9915,004,389,4510,9347141842
68.Mexiconet.mx41,1011,9127,6953,6312,972,435,4413,0665294267
69.Malaysianet.my67,307,7325,0979,2634,892,7810,0942,1685275687
70.North Macedoniacom.mk32,958,6528,3547,1720,262,673,3525,5138124451
71.Bangladeshcom.bd26,939,4319,9231,0625,827,1019,8931,2241101748
72.New Zealandco.nz81,955,1724,5582,6937,051,7010,1455,131313651206
73.Mexicocom.mx44,588,0624,1250,6620,612,018,4020,7163213769
74.Ukrainenet.ua51,6411,3120,4644,4936,894,9515,1845,5563405883
75.Latvialv72,826,4721,3462,3165,884,3112,4233,4366193861
76.Belarusby37,069,7920,3267,1226,485,0912,7141,9074425169
77.Greecegr41,678,8523,6857,127,570,914,9610,0357223558
78.Philippinescom.ph43,018,0022,1258,8134,383,205,9078,6588365381
79.Nicaraguanet.ni38,4311,1618,4043,6316,244,0512,9226,951345369116
80.Guatemalanet.gt27,437,9122,7937,724,470,702,224,2415292112160
81.Turkeycom.tr37,3810,1521,0541,098,082,905,697,5947132345
82.Argentinanet.ar53,595,8319,0955,0617,930,958,1624,4371192955
83.Serbiars49,378,0418,7043,2916,731,885,3018,8655203452
84.Perucom.pe18,267,7615,2520,9316,746,8311,4220,042781631
85.Jordancom.jo23,414,3419,2131,314,571,443,175,3712791105116
86.Indonesiaco.id26,575,9516,5432,6014,291,597,8218,35984476115
87.Colombiacom.co39,325,6515,9841,5014,332,477,7612,3171253879
88.Montenegrome53,136,1015,6027,2637,813,625,548,5864213277
89.Thailandth47,568,1215,6468,2322,212,164,4913,5516955184214
90.Armeniaam16,247,0515,7223,158,911,052,486,9010985122128
91.Thailandco.th55,616,4714,2541,3118,391,714,1714,2614555106219
92.Egyptcom.eg16,595,5314,4721,472,850,561,343,61195116135158
93.Georgiage19,135,0112,8028,4310,951,084,5815,621046987103
94.United Statesus67,754,4612,7446,3644,170,763,4819,931684094226
95.Dominican Republicnet.do24,455,0811,7329,346,240,972,857,19875060103
96.Bosnia and Herzegovinanet.ba15,735,4910,7221,513,760,671,883,6359334052
97.Indonesianet.id22,242,709,0525,4610,251,264,089,311154772132
98.Boliviabo13,874,3810,4519,923,750,331,274,9216174136228
99.Cypruscom.cy34,884,759,7119,327,510,912,224,9412279107131
100.South Africaco.za30,034,019,8220,1215,370,361,978,231553962222

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannetyou.jp
 
664,3602,9836,8894,3674,2625,2883,0906,38346
Polandeuro-lan.pl
 
761,5910,1929,2934,3455,4515,1555,4573,09555
Czech Republicupce.cz
 
459,693,64334,1890,1487,493,79414,5916,713349
Japancommufa.jp
 
703,9109,3371,7822,7618,894,75308,1670,117101316
Japannuro.jp
 
415,993,93322,8641,1389,4101,4307,0636,41661017
Denmarkbnaa.dk
 
243,5186,1249,5257,3224,6151,3177,4203,410566
Polanddomtel.com.pl
 
303,988,91276,7537,3143,937,68101,9278,1116712
Japanbbiq.jp
 
295,774,80204,9473,8231,857,98159,3337,824202225
Germanytele-ag.de
 
311,357,27250,0538,952,9111,8668,9081,8226192230
United Kingdombcube.co.uk
 
239,065,86185,2364,9218,948,26183,9359,0165815
Lithuaniacgates.lt
 
248,874,71174,2340,1237,359,78169,6325,0152613
Czech Republicpacnet.cz
 
223,549,96184,6402,3209,044,39130,8385,7137914
Polandskynet.net.pl
 
264,053,56198,5429,8156,828,3095,65292,99779
Denmarkfastspeed.dk
 
259,754,65192,5395,9162,338,3291,74144,429131929
Netherlandscaiway.nl
 
239,744,84154,7441,6195,741,1795,73311,2176917
Japanj-cnet.jp
 
210,477,60196,4276,435,069,3310,0975,6425192227
Czech Republicmoses.cz
 
283,535,46150,3390,3290,233,1896,97429,62091318
Japanad.jp
 
202,354,88136,5319,6169,558,36111,2258,123101724
Japantransix.jp
 
182,953,65134,2257,7175,962,56115,2248,62091622
Singaporestarhub.net.sg
 
237,656,47136,7293,6209,539,8597,66237,8215812