Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Język:

NET , DE , AT , ES , FR , IT , HU , SK , UK , RO , CZ

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg244,349,17154,4369,2215,629,32109,3302,13551242
2.Japanjp224,638,2597,27314,4193,320,5891,57272,326101729
3.Israelil165,768,8894,02209,8137,469,9893,79209,08456
4.Moldaviamd170,736,6888,58248,2167,333,9191,26224,3245834
5.Romaniaro187,026,6980,85260,6121,022,2360,72142,12691524
6.Netherlandsnl150,831,8989,79208,254,3715,6125,5335,8528121623
7.Israelnet.il193,534,5888,69282,747,594,1623,7974,622571117
8.Singaporenet.sg153,627,4065,07189,0157,416,1853,45202,1206813
9.Switzerlandch136,431,8373,15170,568,8415,2732,2975,392291419
10.Denmarkdk136,523,0272,31194,766,8311,7133,1777,3836182539
11.Luxembourglu134,721,3461,27135,273,3010,7741,1193,2341202433
12.Ecuadornet.ec75,6720,8951,8898,8971,0517,1649,8898,432981121
13.Brazilnet.br109,518,0755,96147,573,2110,7538,3593,6451163061
14.Spaines144,814,9553,69185,3114,97,7332,40136,849162961
15.Brazilbr109,114,2150,23109,283,048,9630,6099,3255162573
16.Indianet.in89,1721,1942,0589,7993,2623,2144,9389,363191532
17.Polandnet.pl116,117,6150,62135,442,527,6424,9752,3329101625
18.Chilecl145,59,1743,07192,8122,25,2339,19147,04591736
19.New Zealandco.nz114,915,5646,76141,852,846,2531,4077,6894334286
20.Brazilcom.br103,814,0148,17124,754,118,0927,5361,5051172957
21.New Zealandnet.nz95,496,5545,66109,149,593,3628,3077,531183348121
22.Austriaco.at102,721,3050,13102,325,857,7713,2223,2119141621
23.United Kingdomuk120,121,0141,7188,8488,158,1428,9160,8339102768
24.Hungaryhu124,614,6343,83124,651,516,2418,5343,1229121931
25.Colombianet.co79,6315,6742,47106,036,167,6620,1931,2748172637
26.Polandcom.pl107,714,3242,5199,6354,105,2418,5349,3830101625
27.Belgiumbe76,6518,1544,9690,0517,546,0313,5621,4841192640
28.Norwayno104,414,8943,54112,243,275,3516,3735,6759203357
29.Germanyde93,9114,1445,5193,6422,645,0811,6832,8438162336
30.Serbiaco.rs67,3820,9146,7386,2014,445,728,8214,1247142332
31.Australiacom.au62,2118,7842,9459,3821,085,3615,7118,6854162650
32.Canadaca100,713,0843,37108,249,874,4810,8845,2062102058
33.Hungaryco.hu54,6522,0031,6254,0940,6816,5433,2647,9817101318
34.Indiain56,1012,0035,2070,2747,195,9225,3457,2870274978
35.Bahraincom.bh43,7320,8444,1868,534,963,073,594,5099939395
36.Swedense104,714,9538,82115,155,905,6913,8652,3140142944
37.Belarusby43,7413,6233,5465,9431,178,5422,0951,1967424961
38.Icelandis113,36,9336,2394,79108,32,3015,8799,0884133498
39.Portugalpt88,1310,9133,42103,540,907,4020,8671,0152203050
40.Sloveniasi54,718,3334,4188,6838,014,6816,0277,053582450
41.Japanco.jp72,8811,5429,3879,2261,5312,3926,0282,1335142842
42.United Kingdomco.uk80,2015,0436,3667,8635,793,7510,8020,2848273751
43.Francefr142,78,6233,89157,995,421,4915,58101,142162341
44.Bangladeshnet.bd32,689,0826,1350,8533,2110,4527,8750,1632111634
45.Uruguaynet.uy101,65,2027,9793,1720,001,2523,7632,0089173179
46.Australianet.au67,2615,3332,7753,5217,314,4812,2617,3249142854
47.Ukraineua44,4714,3026,0751,3334,437,6421,0554,0578315180
48.Bosnia and Herzegovinaba59,429,3130,3366,919,212,618,8514,1369364157
49.Ecuadorec33,395,8922,6247,2630,762,1921,9642,9356121947
50.Russiaru53,547,6624,7571,6543,182,3316,9364,8758193360
51.Irelandie55,799,6027,7061,8119,454,5610,9222,7648163462
52.Finlandfi52,5111,6227,6761,1424,873,339,7621,9272405777
53.Austriaat50,3210,7827,4056,4015,194,539,4617,3737162335
54.Vietnamvn43,038,1324,5659,5728,852,9315,1141,5795334882
55.Czech Republiccz61,1111,1026,8958,4231,974,8710,0724,5034142135
56.Slovakiask79,3710,7627,1168,3034,703,229,2337,7233142334
57.European unioneu66,7210,0325,1266,5442,355,2612,9333,6134111731
58.Lithuanialt69,968,7925,5165,9557,252,4211,8349,2845103354
59.Bangladeshcom.bd27,198,4920,5335,5325,467,5919,8732,1651132454
60.Italyit63,287,5424,8558,3124,222,4310,0019,5646172950
61.Ukrainenet.ua50,549,4417,9746,1151,517,7823,1154,3959274879
62.Estoniaee39,008,0825,0647,9418,903,717,8118,9267314072
63.Polandpl74,837,5223,1371,2825,692,649,4926,8847193449
64.Mexiconet.mx36,8013,1524,4746,8411,882,355,1712,6061284568
65.Ecuadorcom.ec31,408,5722,4347,4113,995,339,1611,2558122169
66.United Arab Emiratesnet.ae88,3010,0521,1686,3032,112,839,9542,96721627130
67.Bulgariabg48,617,6719,4747,4329,344,1012,7833,8456304061
68.Indiaco.in32,758,4118,4243,4529,046,4114,0438,9657254061
69.Malaysianet.my66,566,5018,6783,4735,673,4511,2047,2087215791
70.Argentinacom.ar45,477,2019,4053,3621,411,779,3622,9463162854
71.Latvialv86,005,9018,7048,6175,553,059,8529,4753203750
72.Serbiars54,667,7419,3147,6017,112,107,3219,6943172843
73.Mexicocom.mx41,467,1318,8248,7418,321,165,8320,1164214176
74.Colombiacom.co42,286,7117,4348,4815,912,538,1513,2697274088
75.Montenegrome19,444,0416,6526,189,871,665,0311,8185356295
76.Argentinanet.ar37,635,2114,5645,5718,640,767,4720,77882235128
77.Thailandco.th68,026,4815,4489,6921,762,085,3324,151085068144
78.Perucom.pe39,544,2713,2869,2542,761,108,7888,496872051
79.Turkeycom.tr24,455,0213,1826,336,121,535,077,3254173063
80.Hondurashn25,078,9612,2023,4021,260,864,6912,231234288155
81.Greecegr25,534,9512,3536,336,040,833,698,1573304871
82.Paraguaycom.py32,742,9111,8044,2510,480,434,4114,891395567258
83.Nicaraguanet.ni18,827,9412,4617,455,170,812,204,721116892120
84.Thailandth68,114,0511,3740,5115,230,444,0015,0514351120221
85.Nicaraguacom.ni16,216,3911,7319,555,771,082,487,101165993164
86.Indonesiaco.id21,972,589,1421,9712,981,907,0615,801043658116
87.Croatiahr17,743,7610,3021,359,631,113,849,9577324770
88.United Statesus45,842,6010,0836,0731,630,372,2213,8517447160266
89.Philippinescom.ph13,712,679,1319,177,691,713,646,3072436784
90.Indonesiaid14,292,448,1418,789,951,134,9011,541234572155
91.Dominican Republicnet.do23,274,249,4124,426,700,521,857,551195265158
92.El Salvadorcom.sv24,484,499,3120,073,850,521,553,8213893103160
93.Costa Ricaco.cr12,605,499,0614,283,600,411,814,80181130185233
94.Cypruscom.cy19,574,818,7821,076,750,932,187,0514575111131
95.Egyptcom.eg11,104,479,0514,501,580,501,161,93134101112152
96.Mexicomx21,561,167,7731,375,040,431,864,7173344574
97.Perunet.pe28,303,326,1036,1818,010,835,0921,03892339119
98.Kyrgyzstankg10,474,157,5912,783,130,602,012,731636268287
99.Palestineps9,171,818,0910,532,810,350,571,1612271113124
100.Indonesianet.id17,232,016,0817,348,610,993,388,191104573127

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
486,019,22612,9923,1159,316,37210,3293,1115512
Japancommufa.jp
 
723,692,94390,5811,9618,293,37320,9605,215101316
Spaincableworld.es
 
441,748,60396,3898,5225,416,03187,9284,42781022
Czech Republicgov.cz
 
321,784,00264,9500,3353,388,09317,9527,1127912
Japannuro.jp
 
382,866,80272,6613,8364,983,23282,8615,81971321
Polandostnet.pl
 
278,7139,4354,5372,969,3026,2382,0590,25218913
Denmarkbnaa.dk
 
264,7245,5285,5319,3260,3157,8182,8235,56566
Polandtychy.pl
 
225,193,12276,0330,995,4744,8948,7590,1726458
Czech Republicscancom.cz
 
226,557,99179,3378,6287,861,08211,1455,66346
Japanbbiq.jp
 
310,674,25193,5535,8203,357,44134,7312,322171922
Denmarkfastspeed.dk
 
270,372,43201,0411,083,1028,9061,40110,125182230
Czech Republicvutbr.cz
 
364,665,84145,6792,9395,375,28158,2864,0131412
Czech Republicmuni.cz
 
240,033,92117,1295,9288,442,52148,0385,9166814
Czech Republiczcu.cz
 
223,349,83121,1398,5333,274,55138,9689,512358
Netherlandscaiway.nl
 
211,740,01135,6359,4189,330,11102,5299,01771017
Japanad.jp
 
209,053,72128,0333,9177,655,13115,1272,221111623
Polanddebacom.pl
 
200,439,07141,2264,955,5617,9764,2687,732751727
Japantransix.jp
 
176,348,55109,0260,9176,155,21102,5258,51991520
Czech Republiccvut.cz
 
305,832,61104,5667,1344,029,23105,3753,211249
Singaporesingnet.com.sg
 
190,349,11109,4273,6157,627,5781,29229,03983846