Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporecom.sg218,558,28118,3286,9166,330,8187,23221,12361038
2.Singaporenet.sg215,545,42104,9323,0166,817,9881,14196,8285714
3.Israelil154,057,6094,10209,3127,813,1081,80208,41631227
4.Japanjp220,242,1093,52288,9177,314,7582,28219,229111831
5.Romaniaro185,331,6082,47249,1128,022,3865,42161,92681525
6.Switzerlandch128,031,2170,93149,964,0710,9831,5164,012191319
7.Denmarkdk132,025,1265,62165,366,717,8234,9882,1737182639
8.Spaines133,723,7364,71169,873,328,4532,4985,1849243257
9.Turks and Caicos Islandstc97,1222,3555,6690,1963,5224,6149,4277,7471283032
10.Netherlandsnl120,028,2067,01147,047,439,6725,6835,1932131624
11.Portugalpt89,0722,1959,92148,348,6910,9226,2992,4428101526
12.Israelnet.il152,525,6864,88189,129,032,765,4844,823491421
13.New Zealandco.nz90,7417,3955,6592,8821,453,0716,4823,1480323762
14.Japanco.jp85,4912,6050,2888,6964,497,4726,5773,8740142359
15.Brazilnet.br96,5316,5648,21123,753,304,6826,9470,0155152857
16.Chilecl149,37,8543,28241,1111,14,4336,40128,24391637
17.Moldaviamd65,5510,1743,5380,9155,070,9730,0467,573161940
18.Hungaryhu125,418,7248,81132,946,235,3919,4441,6629111830
19.Brazilcom.br90,9516,9448,68109,539,924,4519,1240,6957173156
20.Austriaco.at88,5421,8351,1790,4334,455,6813,8629,2022121623
21.Ecuadornet.ec49,2320,4539,6569,8539,5217,6736,4752,802781219
22.Icelandis130,512,4145,5692,7987,841,4023,6975,9381102182
23.Norwayno98,3318,1246,98107,047,467,2320,0350,6445132444
24.Canadaca89,2216,5348,29101,634,443,6410,7333,0356142446
25.Polandcom.pl95,6916,4744,1996,4742,895,3417,8846,8028101625
26.Brazilbr92,6713,5239,35131,651,653,1826,3494,6461213155
27.Polandnet.pl97,2417,9242,1493,4931,725,1319,1443,4128111728
28.Serbiaco.rs54,8930,5846,6675,0310,247,379,1213,9730142032
29.Germanyde97,4416,3145,2692,9318,962,9910,9529,3737172436
30.Ukrainenet.ua67,7619,0632,9467,3845,5310,9129,7856,4249304153
31.United Kingdomuk139,311,1840,55102,376,560,6111,8587,715091561
32.Ukrainecom.ua41,509,1033,4780,4328,545,0325,8946,5551283863
33.Luxembourglu92,4516,6536,5680,3551,636,6019,7150,1145192838
34.Belgiumbe65,6516,9339,7581,9916,095,0313,2019,2854232937
35.Hungaryco.hu60,3021,0530,0249,8051,9520,1231,3148,3518101419
36.Vietnamvn47,3815,0337,5071,8727,652,6416,2045,4597354996
37.Francefr131,110,0637,97150,775,170,8813,9991,8841152239
38.Swedense106,118,3238,72110,860,654,2111,1156,6337122540
39.Indiaco.in40,0216,3632,3956,1130,547,7221,5544,3569274056
40.Australiacom.au52,1119,2036,3553,6313,963,1612,9018,5160203356
41.Indiain53,3513,3434,2869,5234,982,4213,5246,5476295185
42.Indianet.in94,448,0731,0082,1278,714,9019,7371,807392653
43.Uruguaynet.uy40,3112,5234,2251,9710,263,1810,4912,4783183192
44.Colombianet.co55,0811,7334,7075,2317,924,288,7310,9853182744
45.Perunet.pe44,349,8630,9755,3019,911,6813,9623,4757182552
46.Italyit57,6712,9431,6966,1824,322,2912,2119,9139162542
47.Russiaru55,629,1228,6674,8142,822,4217,3761,7558173359
48.Latvialv58,948,2131,1979,5042,823,8712,1342,906392946
49.Australianet.au47,7314,4733,9052,329,860,896,4816,1762213157
50.Czech Republiccz61,1915,4031,5062,7926,864,439,9924,2731132032
51.United Kingdomco.uk74,4012,2131,0576,1030,811,448,1018,1659204263
52.Irelandie61,0415,2828,7146,8328,953,0411,1426,2846213558
53.Bosnia and Herzegovinaba48,1613,3129,4188,0615,955,658,7110,3095333748
54.New Zealandnet.nz77,547,4528,3586,5816,252,379,7721,8690344670
55.European unioneu66,3112,1227,0758,4037,004,1312,1733,9535101734
56.Lithuanialt74,4011,7028,0382,5260,734,4610,2169,425983962
57.Polandpl73,8310,0928,1273,7523,872,4910,0227,3542193245
58.Finlandfi53,2611,2628,8460,5816,972,088,1818,6972405372
59.Belarusby36,758,5825,8856,8222,821,8913,9934,3957374865
60.Austriaat50,7911,8828,2957,3214,834,069,1415,8535162233
61.Ukraineua40,7012,7424,7449,2029,035,7416,1239,5662354773
62.Bangladeshnet.bd27,7410,1521,7237,1826,488,5422,1239,704391556
63.Slovakiask68,3912,2328,1961,2421,602,416,8625,6433142333
64.Bulgariabg45,1211,4824,2350,6126,152,8012,7231,3967244368
65.Estoniaee42,439,5025,7047,3321,742,608,4519,0295405990
66.Perucom.pe41,349,1319,1830,9030,768,5519,3829,354661326
67.Thailandth82,438,3626,9969,9830,371,003,5511,811178295113
68.Argentinacom.ar42,408,8525,6853,6113,551,285,5720,2157162957
69.Malaysianet.my44,525,8524,3255,5421,651,407,4727,381112560116
70.Israelco.il55,637,6925,7249,6219,101,704,316,9983336587
71.Indonesiaid20,414,7719,3630,7316,801,2411,8525,911392253172
72.Palestineps37,575,4623,6574,302,890,532,304,7266222690
73.Ecuadorcom.ec26,5610,0119,8631,5515,542,288,7810,7545162248
74.Indonesiaco.id30,176,8418,6435,4118,493,2210,0921,51932334100
75.United Arab Emiratesnet.ae71,239,1419,9668,5935,110,707,0637,12751230130
76.Serbiars46,408,8719,8348,5012,341,866,5014,4548172949
77.Mexiconet.mx28,4610,4820,8434,256,841,904,096,5072344970
78.Colombiaco87,194,7617,7086,8262,141,669,8096,90931119122
79.North Macedoniacom.mk31,1113,0721,6936,416,820,851,625,021035371103
80.Sloveniasi70,838,4318,4291,9534,342,987,8063,4432173041
81.Mexicomx34,7410,1520,6542,628,251,452,515,5370344979
82.Montenegrome87,1810,3818,7726,1547,723,035,456,13631338100
83.Ecuadorec29,923,7916,1643,8224,290,469,9738,6464142155
84.Bangladeshcom.bd25,095,6915,4929,2021,642,9710,7924,3375102767
85.Mexicocom.mx33,806,1817,6839,7713,130,603,8816,3176244581
86.Armeniaam20,445,4718,8227,579,500,490,755,19142121150165
87.Paraguaycom.py31,035,9216,9641,978,831,084,4413,661025167138
88.Colombiacom.co27,794,3315,8537,798,000,915,389,4777284090
89.United Statesus41,917,6817,6365,9218,720,461,6918,4718248144270
90.Greecegr29,147,5416,1244,724,480,772,675,4273264281
91.Argentinanet.ar31,775,8015,0741,4411,520,703,9716,1872213370
92.Croatiahr31,476,1613,9629,6912,310,953,6711,3166304463
93.Turkeycom.tr20,336,6313,2324,964,470,653,775,6862194381
94.Indonesianet.id20,444,4512,7524,2410,610,993,079,421132948152
95.Georgiage15,333,7912,2021,596,600,781,949,391047388113
96.Nicaraguanet.ni21,265,3612,2629,683,340,470,963,0512976118153
97.Thailandco.th43,445,0311,2640,8819,730,592,646,7014388102145
98.Costa Ricaco.cr22,075,6011,9028,991,070,400,681,25180116140196
99.Hondurashn14,785,3110,2218,364,800,532,013,731046890148
100.Philippinescom.ph15,843,898,8116,339,330,892,444,241354560128

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Polandeuro-lan.pl
 
702,4702,0888,7907,463,0369,9173,0274,8212557
Czech Republicvutbr.cz
 
475,191,91498,0869,2505,193,44598,9892,85114
Slovakiamartico.sk
 
434,6227,4495,2547,6199,7139,5204,0281,77677
Lithuaniacgates.lt
 
225,691,49333,8338,8214,280,52307,3327,87337
Japancommufa.jp
 
885,082,11315,21945707,272,49307,313161791216
Japannuro.jp
 
398,894,81309,7723,6397,791,17287,8769,61651016
Germanytele-ag.de
 
353,987,07392,2548,054,4427,5867,4981,8724202227
Japanitscom.jp
 
234,7111,7238,6292,9124,534,0965,5567,7617111215
Denmarkfastspeed.dk
 
243,654,90171,2354,192,8726,0361,94109,342192332
Polandtelnaptelecom.pl
 
266,872,63177,9541,937,4328,0740,7649,64103611
Czech Republicmuni.cz
 
198,952,83125,7263,5239,556,74144,5383,3117811
Singaporesingnet.com.sg
 
236,561,83144,2293,6170,830,9890,98163,52861143
Denmarkhiper.dk
 
237,961,30158,3336,788,3725,8553,8584,7928192332
Czech Republiccvut.cz
 
309,240,57130,9609,2318,233,17101,1708,510247
Czech Republiczcu.cz
 
234,451,09120,2317,7322,750,81116,7659,08357
Slovakiagcm.sk
 
322,192,27120,7645,6142,887,5493,86168,910899
Indiamaxnet.sk
 
171,955,39119,4253,192,7239,9588,87138,42081020
Switzerlandbreitband.ch
 
212,046,63141,1396,635,8915,4441,5746,0116121416
Japanad.jp
 
198,941,17100,7324,9158,244,1096,30238,427101723
Singaporestarhub.net.sg
 
216,745,21106,5323,9167,617,5480,81197,9285714