Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg123,629,2165,36131,983,9116,4047,93111,1256919
2.Singaporecom.sg121,223,3858,21133,267,907,8431,1287,374573748
3.Romaniaro114,821,0949,0194,7773,4013,0442,3890,8231101629
4.United Kingdomuk50,6427,4251,0754,3932,9411,1920,7622,5044273338
5.Switzerlandch83,2423,5848,5695,2939,069,4720,7842,6426121624
6.Japanjp96,6715,2943,8394,6878,564,3524,6983,3354204466
7.Portugalpt68,1014,1541,3692,9936,297,0118,7660,4435111626
8.Turks and Caicos Islandstc47,5520,6636,0853,3228,966,3821,7943,9172367891
9.San Marinosm68,0416,5140,6779,3110,533,219,7017,6636253140
10.Spaines71,7112,3835,9890,7831,402,5616,2143,1453253455
11.Netherlandsnl65,5015,0435,2176,6327,864,6716,3927,5547202536
12.Swedense84,0017,3837,1993,6948,334,1511,1755,1445132946
13.Hungaryhu75,3613,4235,5086,2224,043,9710,8922,5232131932
14.Norwayno68,2513,4334,7576,7828,154,2312,3727,6955203049
15.Luxembourglu70,1713,5130,0380,5838,503,5521,7748,8852223146
16.Polandcom.pl71,6713,1334,2984,4427,963,2111,2331,5430131730
17.Hong Kongcom.hk72,6019,2334,2270,0238,778,399,4310,0530162535
18.New Zealandco.nz53,5212,0631,4970,4620,091,6311,0619,3766334460
19.Russiacom.ru44,4113,8531,1144,4627,935,0610,2743,5478277788
20.Belgiumbe52,2313,3431,3963,3512,135,328,9918,4141213042
21.New Zealandnet.nz52,2811,8730,5663,8520,081,4310,4219,7176405167
22.Monacomc66,638,8430,1594,6824,256,6311,1935,5056354568
23.Germanyde68,7211,8031,1457,7413,992,079,0317,6639192739
24.Denmarkdk60,398,0227,7671,2933,272,8615,2246,0351254258
25.Canadaca46,2910,6529,1967,8020,232,319,7919,3147152544
26.Vietnamvn33,398,8729,1048,3018,251,108,8526,421253763127
27.Polandnet.pl64,5611,4428,4364,5521,342,919,7328,1536132037
28.Liechtensteinli48,1016,3930,5844,449,292,034,795,8330152743
29.Austriaco.at46,2317,4828,8354,7013,514,858,2914,3631151828
30.Bulgariabg39,5812,3125,6547,1322,343,6114,4330,8853223754
31.Moldaviamd32,0711,6421,6641,3927,046,6122,3636,6748194152
32.Indonesiaco.id38,3511,0124,6149,5222,936,5515,3935,3955193049
33.United Kingdomnet.uk57,9415,8526,9432,4914,174,428,5515,9036162842
34.Australiacom.au31,9110,7826,0344,7410,851,418,5017,7749203149
35.Israelco.il42,7912,0229,1161,113,771,182,024,25891772118
36.Estoniaee35,199,0224,0641,3218,912,937,7418,2354193755
37.Finlandfi45,779,0823,0548,8416,073,019,5518,4051273857
38.Israelnet.il65,099,3926,0263,1211,251,292,404,85781575115
39.Ukrainenet.ua31,169,8120,4641,3420,263,5312,5925,1856394861
40.Italyit39,227,8321,3445,7614,000,926,7118,3346193148
41.Czech Republiccz38,2510,1521,1343,0016,752,365,8115,6935152233
42.Lithuanialt39,629,1421,1344,1819,681,405,5223,3469405377
43.European unioneu45,549,3119,4540,8226,373,458,6523,3141142138
44.Australianet.au29,6910,0221,6341,848,000,854,2714,6860233258
45.Montenegrome32,9610,5022,1639,3711,051,483,169,1461475464
46.Austriaat33,328,7220,2938,949,482,406,7511,6640162337
47.Ukraineua24,138,6717,6830,1216,373,2910,6024,2860384965
48.Belarusby29,136,9618,4936,6616,791,168,9422,3795475979
49.Slovakiask43,478,6319,2740,4814,991,684,9413,4540162740
50.Polandpl48,946,7018,1745,2216,881,737,0018,8444193245
51.Indiaco.in32,548,7917,5633,5120,842,488,0922,1958314362
52.Indiain29,785,2917,8938,8821,630,715,8828,56112174575
53.Latvialv30,455,8417,2537,4514,681,424,2815,1184435881
54.Bosnia and Herzegovinaba28,638,0716,1733,975,263,005,767,44182364769
55.United Kingdomco.uk28,266,2116,4836,6511,701,093,6213,1478405472
56.United Statesus32,363,7016,4543,628,200,663,539,1088406896
57.Thailandth98,024,6314,8176,5520,910,375,1928,131354053231
58.Antigua and Barbudaag16,969,4115,9917,454,000,771,051,18150124128140
59.Japanco.jp44,154,1313,5846,7228,391,195,6921,09954770107
60.Indianet.in41,725,9313,9335,9325,000,824,9014,4154112458
61.Irelandie35,706,7415,1035,8911,430,532,5011,4455194074
62.North Macedoniacom.mk16,876,0915,3624,515,450,470,892,441095368106
63.Mexiconet.mx20,135,3214,6425,793,010,571,954,311005162113
64.Croatiahr22,536,0414,4426,926,810,782,256,9172395070
65.Francefr73,554,9914,2351,7238,580,692,0826,9554172847
66.Serbiars28,015,8613,4231,025,910,792,807,6182486078
67.Russiaru28,503,8412,3033,4018,960,834,2621,35933666101
68.Ukrainecom.ua22,586,0612,6837,9014,010,922,5627,0370415475
69.Albaniaal17,077,9612,4019,803,891,142,485,6874506692
70.Sloveniasi36,624,8512,0944,1810,651,442,865,9279487690
71.United Arab Emiratesnet.ae27,595,3611,7932,525,190,390,651,16204116150263
72.Ecuadornet.ec16,934,1711,0225,861,250,400,901,72157103116193
73.Omanom18,754,5110,9321,683,810,480,743,1512767118157
74.Mexicomx16,083,7110,7421,122,170,391,092,041496083188
75.Greecegr17,744,8910,5224,252,540,680,993,8088446691
76.Jordancom.jo21,323,499,9326,312,050,390,632,06130100132144
77.Georgiage13,322,529,8720,532,980,390,641,5113398134160
78.Brazilcom.br13,963,979,9320,590,490,210,440,61192140154184
79.Russianet.ru19,263,399,4827,037,750,440,994,3929995143184
80.Cypruscom.cy12,104,609,4717,462,420,550,973,5411279111138
81.Nicaraguanet.ni11,103,839,4814,941,630,420,872,511398696176
82.Indonesianet.id14,343,128,9217,965,490,811,954,4560273655
83.Singaporesg28,042,128,5825,087,090,161,142,6512594111131
84.Brazilnet.br13,023,628,8917,680,480,200,400,56197141163194
85.Indonesiaid18,601,247,5223,3911,490,483,0721,521452657175
86.Boliviabo9,484,208,6413,220,500,330,480,66181139151181
87.Turkeycom.tr12,133,468,5716,061,360,390,601,2913778121142
88.Brazilbr12,803,438,5818,920,660,250,440,70192126155193
89.Uruguaynet.uy10,603,118,2017,210,360,280,400,46216166177209
90.Colombianet.co13,013,207,9718,261,180,370,591,6516999126198
91.Armeniaam13,592,518,0115,164,010,250,490,9715095141165
92.Thailandco.th38,242,806,5529,5913,310,372,3311,3115642174230
93.Bosnia and Herzegovinanet.ba9,103,787,2610,810,810,280,470,70122516698
94.Malaysianet.my16,732,516,4119,864,820,371,725,031225268166
95.Costa Ricaco.cr13,822,716,8317,011,010,370,551,39192107185212
96.Mexicocom.mx14,802,656,7317,142,550,340,602,431276689152
97.Philippinescom.ph8,961,816,3113,832,300,230,381,26248131239291
98.Hondurashn8,702,056,0111,561,210,350,601,3417192141199
99.Sri Lankalk7,072,265,459,670,660,140,350,7317575131208
100.Guyananet.gy8,321,515,3213,130,710,360,480,88157107115201

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Japannuro.jp
 
274,269,99132,6410,1250,340,4994,43309,83782851
Czech Republiccvut.cz
 
308,319,66112,3575,9339,114,15122,5735,7162512
Czech Republicvutbr.cz
 
292,320,7193,95563,5303,312,6494,47640,5141418
Francewibox.fr
 
352,527,8792,58751,4103,136,7992,26175,525131624
Czech Republicsatt.cz
 
122,476,7093,60136,9122,275,8090,21109,57578
Polandwtvk.pl
 
135,542,5094,10191,0107,338,2381,79100,7167914
Germanydg-w.de
 
160,433,7591,43269,992,2725,7472,18162,020101420
Polandtarnobrzeg.pl
 
113,546,6790,8693,2869,5533,7571,7394,2919111518
Czech Republickabel1.cz
 
83,0865,2684,8790,2076,6942,3378,0891,13137810
Polandbetanet.pl
 
178,540,7891,85193,153,4026,8350,2570,0815101216
Denmarkhiper.dk
 
141,653,2183,73241,361,4719,7057,2879,5627172435
Czech Republicbdtel.cz
 
146,029,9772,42132,1144,525,9778,06145,984610
Polandwawtel.pl
 
125,041,8886,00179,566,8527,8539,2388,8683610
Japantransix.jp
 
118,231,5779,06137,4103,518,3149,67103,451193860
Czech Republiccuni.cz
 
120,620,8568,2593,80126,222,3769,6794,60103510
Denmarksefiber.dk
 
80,0345,3966,9992,0570,0441,9567,5286,5926172024
Japancommufa.jp
 
136,832,8172,98137,7124,222,6353,95101,942153860
Switzerlandcablecom.ch
 
137,827,7687,42167,365,9613,2724,5757,3922111623
Switzerlandleunet.ch
 
106,143,5771,9493,0380,0422,1951,3587,71164714
Swedencomhem.se
 
116,441,2489,22147,630,459,2711,0246,4624131927