Statystyki testu prędkości Internetu na nazwę hosta użytkownika

Pokazuje 100 najlepszych krajów uporządkowanych według prędkości pobierania i wysyłania. Szybkość pobierania ma dwa razy większe znaczenie niż przesyłanie w tej kolejności.

Ufamy głównie medianie wartości; jest bardziej niezawodna niż sama średnia wartość. Publikujemy również dolny kwartyl (Q1) i górny kwartyl (Q3). Mediana, Q1 i Q3 mogą dać ci wyobrażenie o statystycznym rozkładzie wyników testu.

Wykres prędkości Internetu na świecie

Pobieranie

Wysyłanie

Czas reakcji

100 najlepszych krajów

Te statystyki są zestawiane przy użyciu TLD rekordu wstecznego adresu IP (nazwy hosta). Niektóre kraje używają wielu TLD (np. .co.uk, .net.uk). Kliknij nazwę kraju (jeśli to możliwe), aby wyświetlić szczegółowe statystyki.

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
 StanTLDAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
1.Singaporenet.sg171,224,0791,45237,1171,918,5883,49179,5506811
2.Singaporecom.sg138,217,7153,35175,8115,47,0235,86116,95183746
3.United Kingdomuk100,651,4254,1592,9089,6920,0121,9693,503583336
4.Romaniaro103,218,8645,4492,4353,277,7627,3367,5637162941
5.San Marinosm74,4028,4753,2689,5011,639,069,8016,8730242733
6.Switzerlandch82,6222,1445,6192,8041,198,7520,7544,2823121623
7.Japanjp96,6516,0546,10101,672,152,7213,0968,7464205684
8.Turks and Caicos Islandstc41,0121,0235,0846,8932,475,5531,6243,9191375194
9.Swedense85,7021,6839,8092,7937,854,3510,7444,9239163042
10.Taiwancom.tw44,989,5740,8157,9211,702,185,8315,141154260114
11.Spaines61,8011,5534,3283,8329,731,9914,9643,2855263660
12.Netherlandsnl59,5116,0132,5863,8925,634,4014,8526,3248202639
13.Hungaryhu68,5013,0734,1277,0023,983,6810,6223,3237162540
14.Polandcom.pl60,9911,4032,3372,2125,483,0310,1124,8031131727
15.Norwayno58,7911,6230,3669,2128,364,7912,4727,6853193046
16.Moldaviamd35,856,0228,1344,9625,911,2816,7334,9936132645
17.Portugalpt50,759,3030,1067,1627,543,1411,8936,4741121837
18.Austriaco.at44,8416,9633,3350,9116,253,395,4210,0127141726
19.Bulgariabg35,7612,6927,4350,2723,634,5915,5032,874881940
20.Polandnet.pl59,9111,3729,7766,5519,493,079,8526,6031131831
21.Vietnamvn38,629,3128,6358,4020,651,8711,3827,5689364682
22.Luxembourglu60,3111,3327,8576,5935,891,7612,4045,5566243554
23.Canadaca55,3311,3328,8162,0429,372,649,5215,9938142342
24.Germanyde49,7610,7328,5154,5313,161,958,5313,0841182739
25.Belgiumbe43,539,9527,6555,299,653,636,7314,9956233246
26.Liechtensteinli64,379,4928,3852,8734,021,074,9617,5926121936
27.Italyit42,659,1224,4148,1715,150,977,9618,9636172740
28.New Zealandco.nz50,488,9924,0362,0016,380,828,0618,9586364974
29.Denmarkdk46,678,0622,0850,2527,282,4210,4338,2458264465
30.Finlandfi41,939,4222,8647,6115,372,788,8815,6453263757
31.New Zealandnet.nz59,806,5224,0455,2622,210,926,1619,6484385278
32.Bosnia and Herzegovinaba33,9211,2524,1541,995,473,105,567,2163405367
33.Israelnet.il48,819,7624,5945,0210,141,042,174,18891890114
34.Australiacom.au30,0310,2422,3043,9910,750,935,5117,5750203250
35.Lithuanialt46,658,9621,2345,2827,641,275,8724,7771445375
36.United Kingdomnet.uk31,5713,1521,5349,4210,291,675,0416,0949183361
37.Belarusby28,925,5219,1439,6621,890,568,7429,2482355278
38.Indiaco.in29,346,0318,9139,8821,011,948,5626,0261304165
39.Czech Republiccz36,069,8720,4040,4116,672,135,4214,8740142133
40.Australianet.au29,768,6220,9842,017,760,764,0913,2461233259
41.Montenegrome31,908,6121,1442,837,011,233,155,2873354977
42.Austriaat32,198,3119,4437,049,742,476,4011,4038162336
43.Ukraineua33,656,0917,9543,1418,842,218,8222,5365345076
44.Polandpl44,857,0618,6644,0415,821,767,0918,4541193142
45.Sloveniasi39,289,3019,3135,7422,452,235,3116,1633153140
46.Japanco.jp32,623,7019,1450,0416,842,065,1818,37875778103
47.European unioneu38,517,7617,9035,2423,462,727,5219,5948142140
48.Slovakiask40,788,3719,2239,0314,351,564,8112,7338162738
49.Francefr91,885,7918,5981,8550,580,764,8449,6252162542
50.Ukrainenet.ua27,585,2216,3930,2319,041,077,6623,2187375891
51.Latvialv36,176,7317,2439,4023,571,665,8121,1464284167
52.North Macedoniacom.mk20,5310,8719,4927,644,060,790,973,0173236776
53.Indiain31,074,7517,1639,2821,670,624,7626,4773195185
54.Ecuadornet.ec22,147,0718,5533,414,410,701,575,2512977105132
55.Indianet.in35,925,1014,9240,4421,250,957,6819,024981848
56.Trinidad and Tobagoco.tt25,308,1218,2131,412,480,430,611,3113395141161
57.Serbiars29,417,2616,4236,216,760,893,599,0467254261
58.Estoniaee29,597,2715,3533,4015,081,765,0812,5773265275
59.Icelandis26,027,1814,9638,5013,061,285,4115,67109576782
60.Israelco.il26,556,0116,6435,463,820,851,682,56831868120
61.United Kingdomco.uk29,696,3615,2332,7815,091,033,3213,5961275066
62.Georgiage17,306,4512,7727,737,421,003,989,9883637190
63.Russiaru28,694,1712,8033,7518,840,743,6620,21953371106
64.Croatiahr19,756,5513,2523,477,630,712,258,9361334465
65.Mexiconet.mx16,465,6213,1422,102,820,711,453,601005168107
66.United Arab Emiratesnet.ae28,925,8213,0834,857,430,610,915,0312147124152
67.United Statesus23,644,3912,2726,469,740,731,926,421125290141
68.Jordancom.jo23,816,8612,6537,391,170,580,781,12136115125136
69.Indonesianet.id16,274,0810,7420,557,090,992,886,0864263452
70.Greecegr20,196,0111,6327,763,040,670,874,1371334572
71.Costa Ricaco.cr19,665,3011,3133,581,400,400,641,9014393114197
72.Irelandie23,493,979,9425,708,340,982,9810,3089486592
73.Malaysianet.my23,982,7410,2132,117,110,452,118,671085170110
74.Ukrainecom.ua20,093,9910,3726,6511,170,541,6011,8397345189
75.Brazilcom.br19,404,0210,5823,665,230,290,693,5913137118158
76.South Africaco.za19,063,749,8321,278,750,381,685,881213261163
77.Albaniaal13,135,239,4518,323,570,981,963,30108598097
78.Brazilnet.br16,883,389,1519,645,080,240,551,9914448124170
79.Turkeycom.tr12,193,548,8015,291,350,430,641,871296795144
80.Bosnia and Herzegovinanet.ba12,183,528,7615,881,660,530,691,52104394990
81.Cypruscom.cy13,603,468,6613,622,520,480,882,241317193143
82.Colombianet.co13,123,858,2817,411,850,401,002,4414783103188
83.Perunet.pe12,593,678,2815,090,720,350,420,90178113179218
84.Uruguaynet.uy23,562,448,0036,213,750,280,539,0320048166285
85.Brazilbr16,162,817,8417,637,830,330,784,3312346109151
86.Indonesiaco.id16,791,615,9620,3411,600,814,1013,0778284970
87.Russianet.ru17,721,927,3822,517,370,400,902,02177103128196
88.Sri Lankalk10,793,337,3115,281,370,190,510,921226879101
89.Morocconet.ma12,383,376,8310,041,930,310,610,871465073132
90.Armeniaam10,302,606,6015,403,920,400,712,0113983140170
91.Mexicocom.mx13,222,536,3714,242,150,320,551,651346891154
92.Madagascarmg23,810,945,3527,3417,630,252,3524,301431541246
93.Hondurashn12,962,945,3811,733,870,401,202,291575782186
94.Mexicomx18,941,165,5323,849,550,380,844,8414555138205
95.Ecuadorec11,342,955,6015,011,960,380,601,6815998120170
96.Paraguaycom.py8,791,855,4813,011,490,240,400,57207157185268
97.Ecuadorcom.ec7,642,575,359,300,630,250,420,66180121138182
98.Palestineps6,252,255,317,990,520,280,440,6013994123152
99.Omannet.om9,632,645,2910,490,590,260,370,46243189211249
100.Argentinacom.ar11,121,905,0714,381,160,260,370,64224143198278

Top 20 nazw hostów

   Download (Mbits)Upload (Mbits)Ping (ms)
StanHostnameLiczba badańAVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3AVGQ1MedianQ3
Czech Republicvutbr.cz
 
254,731,2292,80475,8362,631,73182,8755,69127
Polandwtvk.pl
 
175,045,97128,1229,1135,943,7692,55111,0127812
Japannuro.jp
 
230,648,65116,7388,6229,07,6957,34384,64792878
United Kingdomac.uk
 
155,383,7593,78189,6185,792,9393,74177,7196812
Czech Republicupce.cz
 
299,137,8093,13695,0174,542,7393,21258,38458
Czech Republiccvut.cz
 
278,717,5892,74534,0280,617,9291,58592,720249
Polandtarnobrzeg.pl
 
142,031,0892,27287,166,1628,9963,84103,421111417
Francenordnet.fr
 
182,423,0284,04227,7111,821,7172,77179,09691322
Czech Republicmuni.cz
 
159,631,9674,99118,1196,126,9587,19157,2305719
Czech Republicvse.cz
 
126,015,5776,4094,41124,014,6381,1794,6515358
Czech Republickabel1.cz
 
72,2656,3185,1991,5654,7521,8852,0289,95207810
Czech Republiczcu.cz
 
135,421,0273,0493,72136,515,8074,7194,70125710
Switzerlandcablecom.ch
 
145,331,2889,98209,850,9919,8634,3357,7417111519
Czech Republico2.cz
 
162,819,4669,82213,9168,311,0062,90146,41981526
Switzerlandupc.ch
 
132,040,4085,83189,939,5210,8529,9558,3822151721
Czech Republicpacnet.cz
 
97,9633,6661,3682,9974,0813,6578,5293,472491524
Polandpognet.pl
 
86,1574,8888,5595,5222,4617,6119,7722,401491116
Russia100megabit.ru
 
56,2035,1366,3075,0647,8420,0657,3771,5942212437
Latviabalticom.lv
 
96,5226,3668,0997,4983,3319,2753,6191,3630131730
Polandorange.pl
 
117,733,8073,38167,149,2819,2042,9161,711791316